Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ надає змогу отримати магістерський рівень освіти паралельно в Україні та Польщі

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ надає змогу отримати магістерський рівень освіти паралельно в Україні та Польщі

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ надає змогу отримати магістерський рівень освіти паралельно в Україні та Польщі
11.06.2021 16:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Вища школа управління охороною праці м Катовіце Республіка Польща Програма 2-Дипломи

Нині існує чимало перспективних професій, які потребують знань з різних спеціальностей. Звичайно, можна поступово отримувати їх у закладах вищої освіти України, проте інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонує іншу можливість: одночасно отримати ступень магістра з інженерного або економіко-управлінського напряму в Україні та у Республіці Польща.

Мабуть, нікого не потрібно переконувати, що наявність відразу двох дипломів магістрів: українського та однієї з країн Європейського Союзу, відкриває більш широкі перспективи працевлаштування та кар’єрного зростання перед людиною як в Україні, так і закордоном. А ось на тому, чому потрібно обрати для отримання освіти за програмою «2-Дипломи» саме інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ, варто зупинитися детальніше.

Сьогодні одним із пріоритетних напрямів розвитку інституту є максимальне сприяння поширенню цінностей європейського освітнього простору. Студенти та магістранти отримують освіту за сучасними та затребуваними в будь-якій країні світу освітніми програмами, з переліком яких можна ознайомитися за адресою: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/11929/12272. Молодь має можливість підвищувати свою професійну майстерність під час навчання за сучасною системою дуальної освіти та проходити оплачувану практику на провідних підприємствах. Студенти інституту отримують не лише державні стипендії, а й додаткові від Групи компаній «Метінвест», навіть якщо вони навчаються за контрактом!

На рівні магістратури тут понад семи років функціонує програма «2-Дипломи» з Вищою школою управління охороною праці (м. Катовіце, Республіка Польща), яка була започаткована зусиллями викладачів-ентузіастів економічних спеціальностей, а саме директорки інженерного навчально-наукового інституту Наталії Метеленко, директорки центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ Ганни Макушинської, доценток кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Ірини Сіліної та Олени Яришко.

З 2014 року понад 200 студентів стали учасниками цієї програми, а сьогодні отримати дипломи від Запорізького національного університету і Вищої школи управління охороною праці (Республіка Польща) можете і ви! Що для цього потрібно? Передусім, стати магістрантом інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Зверніть увагу, що, якщо ви вже раніше отримали диплом спеціаліста чи магістра, то в цьому році вам для вступу навіть не потрібно складати ЗНО! Приєднатися до програми можуть і ті, хто вже навчаються в магістратурі чи аспірантурі інституту.

Які ж переваги надає участь у програмі «2-Дипломи»? Передусім – це те, що дипломи польського закладу вищої освіти визнаються без нострифікації в усіх країнах ЄС, а також в США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії. Студенти можуть взяти участь у програмі Еразмус+, зокрема, проходити стажування в Лондоні та навчатися в Римі. Приваблює і відносно не висока вартість навчання, яка в кілька разів нижча ніж при самостійному вступі до європейського закладу освіти, а також можливість отримати паралельно другу спеціальність. Вища школа управління охороною праці (Республіка Польща) пропонує отримати освіту за такими напрямами: «Управління» (спеціальності: «Управління проєктами», «Стратегічне управління підприємством», «Управління в логістиці», «Управління в міжнародному бізнесі»); «Управління і технології виробництва» (спеціальності: «Європейський менеджер» та «Безпека і гігієна праці»); «Внутрішня безпека» (спеціальність «Дослідження в криміналістиці»). Оплата здійснюється частинами. За весь період, а це два роки, вона складає за напрямом «Управління» - 580 євро; «Управління і технології виробництва» - 650 євро; «Внутрішня безпека» - 650 євро; «Управління (англомовне навчання) - 755 євро.

Дуже зручний і графік навчання, який не заважатиме отримувати освіту та працювати в Україні. Перша навчальна сесія з 01 березня 2022 по 02 квітня 2022, а друга з 14 березня 2023 по 08 квітня 2023, по завершенню якої магістранти складають підсумковий екзамен однією з трьох мов: польською, російською або англійською. А кваліфікаційна робота магістра, яка виконується в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ, буде автоматично зарахована і в польському закладі вищої освіти.

Програма навчання в польському виші має практичне спрямування, а всі дисципліни, які вивчалися в Україні, перезараховуються в Польщі. У зв’язку з пандемією заняття відбуваються в дистанційному форматі, проте по завершенню епідемії в магістрантів, які отримують освіту в інженерному навчально-науковому інституті за програмою «2-Дипломи», з’явиться можливість відвідувати заняття в університеті в м. Катовіце.

Навчання в Вищій школі управління охороною праці здійснюється польською мовою, проте в усіх охочих є можливість підготуватися до цього, ставши слухачами курсів польської мови, які розпочнуться з вересня місяця та відбуватимуться двічі на тиждень в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ. До речі, вартість навчання польській мові - лише 500 грн. на місяць! А вдосконалити її знання вам допоможуть безкоштовні курси, що діють у Вищій школі управління охороною праці.

Хочете дізнатися більше, тоді телефонуйте: навчання за програмою «2-Дипломи» - 097 557 65 73 (Ірина Вадимівна); курси польської мови – 050 776 86 87.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини