Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали студенток-кібернетиків із перемогою в Олімпіаді «IT-Universe»-2021

14.06.2021 16:44 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет кафедра економічної кібернетики олімпіада в галузі інформаційних технологій «IT-Universe»

Цього року майбутні економісти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшли важливі етапи Міжнародної студентської олімпіади в галузі інформаційних технологій «IT-Universe» і взяли участь у її фіналі. Трясорук Анастасія посіла 1 місце в Конкурсі «Управління ІТ-проєктами» – він був найбільш численний за кількістю учасників! Гараніна Аліна – 3 місце в Конкурсі «Управління підприємством в ERP-системі». Варто зазначити, що Трясорук Анастасія бере участь в Олімпіаді «IT-Universe» другий рік поспіль. Минулого року вона отримала Диплом за 1 місце у фіналі в конкурсі «Програмування в автоматизованих системах обліку».

Зауважимо, що міжнародна студентська олімпіада в галузі інформаційних технологій «IT-Universe» – це соціально значимий проєкт, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій (ІТ) і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством. Організатором олімпіади виступає ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України». Ключовим аспектом проєкту є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді. Із 2017 року IT-Universe проходить у форматі міжнародного чемпіонату – в кілька відбіркових етапів (онлайн-тестування, виконання заочних робіт, рішення задач в режимі «онлайн») і міжнародного фіналу, на який запрошуються учасники, які продемонстрували найкращі результати. Студенти-кібернетики – постійні учасники цієї Олімпіади завдяки активній позиції кафедри економічної кібернетики та її співпраці з ІТ-компанією ТОВ «Проком» та ін.

Вітаємо економістів-кібернетиків та зичимо нових звершень!

Кафедра економічної кібернетики