Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри дизайну ЗНУ пройшли міжнародне стажування з освітнього менеджменту

15.06.2021 11:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн Факультет СПП кафедра дизайну міжнародне стажування освітній менеджмент

Нещодавно викладачі кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): Брянцев О. А., Брянцева Г. В., Виноградова А. С., Сілогаєва В. В., Чемерис Г. Ю. пройшли міжнародне стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: досвід європейських країн для педагогічних і науково-педагогічних працівників Польща – Україна».

Викладачі ЗНУ плідно працювали в команді з колегами інших ЗВО у ZOOM. План стажування складався з двох частин: базової та індивідуальної. Базова частина (90 годин) – це навчальні модулі, лекції, семінари, тренінги, тести та завдання, однакові для всіх учасників стажування. Індивідуальна частина (90 годин) – це навчальні модулі, завдання, тести та консультації відповідно до розробленого проєкту.

Своїми враженнями поділилась старша викладачка кафедри дизайну Вероніка Сілогаєва :«Незважаючи на те, що стажування проходило у вихідні дні: субота та неділя з 10 ранку до 16 години, з перервою 2 години, ми з колегами не пошкодували, що знаходили на нього час, було цікаво та пізнавально. Потрібно було передивитися різну літературу, щоб відповісти на питання, щ опісля кожного дня викладав у Класрумі наш лектор Микола Журба. Адже сім модулів – це не тільки слухати лекції та спілкуватися, це плідна праця. Цікаво було розробляти власний проєкт, сподіваємось ми його трохи підкоригуємо та ще візьмемо участь у конкурсі на грант. Після завершення роботи ми отримали сертифікати з додатками. Треба зазначити, що всі наші викладачі отримали оцінки «відмінно». Радіємо з цього».

Свідерська Вікторія