Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ завершилася основна сесія ЗНО

В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ завершилася основна сесія ЗНО

17.06.2021 13:12 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний навчально-науковий інститут Зовнішнє незалежне оцінювання

З двадцять першого травня по п’ятнадцяте червня з метою забезпечення рівних можливостей для отримання вищої освіти в Україні, а також оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл та професійних закладів освіти відбулося зовнішнє незалежне оцінювання. Один із пунктів тестування було розташовано в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Тут майбутні студенти складали ЗНО з хімії (21 травня), математики (28 травня), української мови (1 червня), історії України (4 червня), фізики (7 червня), біології (10 червня) та географії (15 червня).

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечувала професійна команда в складі: відповідальної за пункт тестування Лілії Головко, її помічниці Тетяни Сайкової, а також Сергія Ільїна, Марини Жук, Світлани Калініної, Надії Куриліної, Юлії Малишевої, Олени Манькової, Олександра Посунька, Людмили Рудень, Миколи Світанька, Ольги Усової, Ганни Харченко і Тетяни Черненко.

Своїми враженнями про те, як відбувалося тестування, поділилася з нами Лілія Головко. Лілія Аркадіївна далеко не вперше працює під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ, проте вперше була відповідальною за пункт тестування. «Мені було легко виконувати нові обов’язки, - зазначила Лілія Головко, - адже завжди приємно працювати зі справжніми професіоналами! Цього року до нашого колективу вперше приєдналася Ганна Харченко, проте вона дуже відповідально і професійно поставилася до своїх обов’язків, і злагоджено працювала в команді. А це запорука бездоганного проведення ЗНО».

Звернула увагу Лілія Аркадіївна і на те, що тестування відбувалося з дотриманням усіх карантинних вимог. «Під час підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання ми ретельно провітрили та дезінфікували всі приміщення. Незалежно від того були в учасників заходу особисті засоби індивідуального захисту чи ні, для кожного, хто проходив тестування в нашому пункті, були підготовлені захисні маски. У вільному доступі були й антисептики». Звернула увагу Лілія Головко і на те, що до участі в тестуванні хлопці та дівчата допускалися лише після проведення термометрії, а також обов’язково зберігалася встановлена дистанція між учасниками ЗНО.

Тестування завершилося, але це лише перший етап вступної кампанії. Вже незабаром абітурієнти отримають результати, і, зареєструвавши електронні кабінети, оберуть пріоритетні для них спеціальності і заклади вищої освіти, щоб із вересня увійти до омріяного університету вже як студенти-першокурсники. Дуже сподіваємося, що сьогоднішні абітурієнти зроблять правильний вибір і оберуть для отримання освіти саме Запорізький національний університет!

Інженерний навчально-науковий інститут