Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили учасників «Школи лідерів учнівського самоврядування»

У ЗНУ нагородили учасників «Школи лідерів учнівського самоврядування»

22.06.2021 17:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Школа лідерів вручення сертифікатів

Вісімнадцятого червня представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та представники керівництва університету провели нагородження найактивніших учасників «Школи лідерів учнівського самоврядування ЗНУ».

Дванадцять обдарованих учнів й активістів учнівського самоврядування з різних шкіл запорізького регіону (учні ЗСШ 100 Беладзе Давид, Віталій Буланий, Руслана Пєстрєцова; учениця ЗНВК 109 Вікторія Колеснікова, учениця ЗЗОШ 103 Анастасія Пилипенко, учениця гімназії № 6 Дар’я Портна, учень гімназії № 11 Родіон Равлик, учениця ЗЗСО 89  Дар’я Рассоха, учениця ЗК «МГА» Марія Роща, учні ліцею № 34 Андрій Сметанко та Данііл Руденко, учень ЗОШ 97 Микола Шевель) цього дня привітали представники університетської адміністрації, математичного факультету й відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Серед членів президії проєкту були: ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з  науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор із науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Андрій Андрєєв. Вони із задоволенням відзначили високий рівень підготовки учасників «Школи лідерів», а також побажали їм подальших успіхів у навчанні. А ще – запросили талановиту молодь, яка прагне стати високопрофесійними фахівцями, на підготовчі курси і на навчання в найкращий університет регіону – у ЗНУ!

В урочистій атмосфері відбулося вручення іменних сертифікатів, а також іміджево-презентаційної продукції, пам’ятних подарунків, які підготували для талановитої учнівської молоді представники ЗНУ. Також учням розповіли про освітні можливості вишу, вони особисто познайомились і поспілкувались із ректором в його кабінеті. Зокрема, Юрій Каганов провів для майбутніх абітурієнтів екскурсію оновленим музеєм історії ЗНУ та розповів про різні етапи і віхи становлення Запорізького педагогічного інституту, Запорізького державного університету та Запорізького національного університету, а також про те, як жили, проводили час, навчались, проходили практику студенти в різні періоди історії ЗНУ.

Крім того, для учнів у рамках цього заходу завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Андрій Андрєєв і студенти математичного факультету спеціальності «Фізика» організували екскурсію до обсерваторії ЗНУ. У учні мали змогу дізнатись про можливості обсерваторії, про єдиний такий телескоп в Запорізькій області, з допомогою якого можна побачити всі планети сонячної системи до Сатурна, а також про будову і налаштування цього телескопу.

Відзначимо, що «Школа лідерів» Запорізького національного університету допомагає підліткам розширити своє світобачення. Вона почала свою роботу цього року навесні, як профорієнтаційний проєкт для школярів і з нового навчального року продовжить свою діяльність. Всього до роботи Школи долучилось близько 50 школярів-старшокласників. У рамках «Школи лідерів» Запорізького національного університету викладачі вишу проводили для майбутніх абітурієнтів онлайн-тренінги, вебінари, квести.

Олена Переверзєва