Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Активно триває сучасна профорієнтаційна презентація спеціальностей на факультеті соціальної педагогіки та психології

Активно триває сучасна профорієнтаційна презентація спеціальностей на факультеті соціальної педагогіки та психології

Активно триває сучасна профорієнтаційна презентація спеціальностей на факультеті соціальної педагогіки та психології
23.06.2021 10:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн Факультет СПП профробота працевлаштування випускників співпраця з роботодавцями соціальна робота соціальна педагогіка спеціальна освіта логопедія психологія сценічне театральне мистецтво графічний дизайн дошкільна та початкова освіта

Профорієнтаційна робота традиційно посідає важливе місце в діяльності викладачів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Форми профорієнтаційної роботи факультету покликані забезпечити зацікавленість здобувача освіти, його когнітивну та емоційну залученість у процес вибору професії.

Викладачі факультету, взаємодіючи зі вступниками, надають профорієнтаційну підтримку, акцентуючи увагу на особливостях вступу до ЗНУ, а саме, на спеціальності та освітні програми факультету соціальної педагогіки та психології: соціальна робота (соціальна педагогіка), спеціальна освіта (логопедія), психологія, сценічне мистецтво (театральне мистецтво), дизайн (графічний дизайн), дошкільна та початкова освіта.

Так, викладачі факультету та активні студенти брали участь у проведенні профорієнтаційної роботи під час основної сесії ЗНО 25, 28 травня, 1 червня, 4 та 7 червня. Під час взаємодії представники факультету соціальної педагогіки та психології спілкувалися зі вступниками, роздавали флаєри та афіши із переліком спеціальностей факультету СПП. Серед викладачів факультету, які здійснювали профорієнтацію під час ЗНО, варто відзначити: доцентку кафедри психології Оксану Лукасевич, старшого викладача кафедри акторської майстерності Віктора Гончарова, викладачку кафедри дизайну Анну Рашевську, завідувачку лабораторії спеціальної педагогіки та психологічного консультування Наталію Мамай, доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти Олену Андрющенко.

Студентки-соціальні педагоги Сібілєва Євгенія, Бородєй Анастасія, Котова Каріна мали змогу розповісти вступникам про спеціальності, за якими навчаються на факультеті, про студентське життя та улюблених викладачів. У батьків вступників було більше запитань про матеріальну базу, про фінансові (оплату за навчання) та побутові (проживання в гуртожитку) питання.

Студентки дошкільної та початкової освіти Чередніченко Анастасія, Москаленко Діана, Кірова Віолета, Почечуєва Ельвіра, Пилипенко Вікторія радісно зустрічали майбутніх вступників, тепло спілкувались з батьками та вчителями, розповідали про досягнення і перспективи навчання на спеціальностях факультету соціальної педагогіки та психології, роздавали інформаційні плакати та буклети.

Своєю чергою, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Алла Курінна брала участь в обласному онлайн-семінарі «Економічна освіта в ЗДО: вектор соціального розвитку особистості дитини» в межах спільної діяльності Запорізького національного університету, Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти, Асоціації працівників дошкільної освіти та дошкільних установ регіону. Під час зустрічі присутні розглянули й обговорили широке коло питань щодо формування соціально-фінансової грамотності дітей дошкільного віку, розширення бази практик здобувачів освіти за програмою 012 «Дошкільна освіта», подальшої професійної діяльності та провели інформування про спеціальності факультету СПП.

Під час проходження практики студенткою кафедри дошкільної та початкової освіти Єлизаветою Шепель провели зустріч з учнями десятого класу КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», на якій майбутні абітурієнти ознайомилися з перевагами навчання в Запорізькому національному університеті, дізналися про актуальні спеціальні на факультеті СПП та отримали профорієнтаційні афіші та буклети.

До Дня науки в Україні 18 травня зі студентами 1-го курсу спеціальності 053 «Психологія» провели ділову гру «Перспективи професійної реалізації у сучасному світі». За час гри доцентка кафедри психології Анжеліка Поплавська розповіла про особливості розвитку науки сьогодні, ефективне використання результатів наукової діяльності, можливості впровадження новітніх технологій, галузі застосування і саморозвитку особистісних можливостей, формування усвідомленого ставлення до професійної реалізації. Це стало чудовою можливістю для студентів зазирнути в наукове життя, цікавість магістратури, зрозуміти, що наука є інструментарієм для подальшого розвитку та вдосконалення, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити якісні зміни сучасної освіти.

1 червня завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Наталія Заверико та доцентка кафедри Тетяна Соловйова провели зустріч з партнерами та стейкхолдерами кафедри – Запорізькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом «Оберіг» в особі її директора Ірини Кочкіної та заступниці директора Наталії Вишняк. Зустріч була плідною та розширила можливості подальшої співпраці.

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти активно надавала консультації випускникам коледжів і вступникам з дипломами про вищу освіту щодо вступу на старші курси та до магістратури.

Завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Наталія Заверико та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко провели зустріч з випускниками спеціальності «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ щодо особливостей вступу на старші курси за спеціальностями факультету соціальної педагогіки та психології.

Також 11 червня викладачі факультету соціальної педагогіки та психології проводили заняття для старшокласників «Школи лідерів». Викладачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Уляна Авраменко підготувала майстер-клас «Застосування лідером командоутворюючих технологій». У цьому заході учасники мали можливість розвинути лідерські якості та зрозуміти особливості керування колективом. Старша викладачка кафедри дизайну Анна Чемерис також провела майстер-клас на тему: «Графічна візуалізація ідей», під час якого розкрили особливості графічного контенту для презентацій, вплив кольору на сприйняття інформації тощо.

Тож факультет СПП продовжує збір даних про працевлаштування випускників цього та минулих років, а також здійснює обмін контактними даними між роботодавцями та випускниками, що шукають роботу. Долучайтеся до груп факультету соціальної педагогіки та психології у соціальних мережах.

Сторінка на сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp

Facebook: https://www.facebook.com/Факультет-соціальноі-педагогіки-та-психологіі-ЗНу-314394672616147

Telegram: https://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020

Iнстаграм: @spp_znu_

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти

Facebook: https://www.facebook.com/groups/147904506208152

Кафедра психології

Facebook: https://m.facebook.com/KafedraPsychologyZNU/

Кафедра дошкільної та початкової освіти 

Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Кафедра акторської майстерності

Facebook: https://www.facebook.com/102690508096922/posts/240614057637899/

Кафедра дизайну

Facebook: https://www.facebook.com/designznu/

 

Факультет СПП

 

 

 

Схожі новини