Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зі студентами ЗНУ важливим досвідом поділилися фахівці-практики

Зі студентами ЗНУ важливим досвідом поділилися фахівці-практики

Зі студентами ЗНУ важливим досвідом поділилися фахівці-практики
23.06.2021 12:17 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ навчальна практика довгострокові договори щодо співпраці з роботодавцями соціологія медіації та кримінології особливості впровадження соціальної послуги соціально-трудової адаптації

На факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували навчальну практику студентів-першокурсників освітньої програми 054 «Соціологія медіації та кримінології». Відповідно до графіку освітнього процесу практика триватиме два тижні. Базами практики стали дві організації: БО Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» та провідний центр соціологічних і маркетингових досліджень Запоріжжя «Marketing and legal solutions group» (MLS group), з якими факультет соціології та управління уклав довгострокові договори щодо співпраці. Керівниками практики від університету стали доцент кафедри соціології к.соціол.н. Кулик Марія та викладач, к.соціол.н. Пилипенко Яна.

Практика студентів стартувала сьомого червня. У Благодійному фонді «Карітас Запоріжжя» вона розпочалася із засідання круглого столу, організованого для студентів-соціологів керівниками відділу моніторингу разом із фахівцем з адвокації, лобістом «Карітас Запоріжжя» Володимиром Швецем. У засіданні круглого столу взяли участь фасилітатори, керівники проєктів фонду. Особливий інтерес у студентів викликав виступ провідних медіаторів фонду Ніни Кокоєвої та Каріне Арутюнян, які поділилися зі студентами важливим практичним досвідом проведення сімейної медіації.

У відповідності з пунктами програми практики студенти отримають перший досвід інтерв’ювання та роботи із масивом даних, візьмуть участь у реалізації соціологічного дослідження «Особливості впровадження соціальної послуги соціально-трудової адаптації в Запорізькому регіоні». Мета опитування – визначити особливості запиту на таку соціальну послугу як соціально-трудова адаптація та оцінити перспективи її надання людям з інвалідністю у Запорізькому регіоні.

У Центрі соціологічних досліджень «Marketing and legal solutions group» соціолог Булавкіна Катерина ознайомила студентів із місією та завданнями Центру. Для першокурсників було проведено вступний інструктаж з проведення опитування, після чого вони були долучені до інтерв’ювання, контролю якості даних опитування, роботи з базами даних та транскрибування записів глибинних інтерв’ю. Співробітниками MLS group також організовано Тренінг по роботі в програмі обробки даних досліджень SPSS для студентів.

 

ФСУ

 

Схожі новини