Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ реалізували проєкт підтримки психічного здоров'я студентів під час пандемії

У ЗНУ реалізували проєкт підтримки психічного здоров'я студентів під час пандемії

У ЗНУ реалізували проєкт підтримки психічного здоров'я студентів під час пандемії
23.06.2021 13:51 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП зміцнення психічного здоров'я студентів та учнів в умовах вимушеної соціальній ізоляції під час пандемії проєктна діяльність кафедра психології

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) у 2021 втілили в життя проєкт «Зміцнення психічного здоров'я студентів та учнів в умовах вимушеної соціальній ізоляції під час пандемії»/«Enhancing Mental Health in Students Under Forced Social Isolation During Pandemic», за підтримки Програми Британської Ради «Активні Громадяни».

Проєкт виконувався у співпраці 4-ох закладів вищої освіти України: Волинського національного університету імені Лесі Українки, Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Державного університету «Житомирська політехніка» та Запорізького національного університету. У ЗНУ проєкт реалізовувала кафедра психології за підтримки декана факультету СПП доц. Ольги Пономаренко, зав. кафедри психології доц. Наталії Губи, координатор – Наталія Мосол, доц. кафедри психології, заступник декана з міжнародної роботи.

У рамках проєкту провели дослідження про вплив пандемії на психічне здоров’я студентів та розроблено онлайн ресурс психологічної допомоги «3D CAM», який містить психологічні техніки та вправи, спрямовані на зміцнення психічного здоров’я студентів. Текстові файли окремих блоків супроводжуються аудіофайлами для здобувачів зі спеціальними освітніми потребами.        Запропоновані на ресурсі «3D CAM» методики та вправи розробили психологи для того, щоб допомогти студентам у стресових ситуаціях, коли виникають почуття тривожності, самотності, депресії. Окремий блок присвячений зменшенню соціальної тривожності, що виникає у різних соціальних ситуаціях, наприклад, публічних виступах, знаходженні серед значної кількості людей, побоювання незнайомих осіб та людей із високим статусом.

Студентам запропонували дорожню карту, якою можна рухатися самостійно. Головна умова – активність, систематичність виконання та готовність рухатись вперед. Проходження курсу самодопомоги допоможе покращити своє здоров'я та самопочуття.

Доступ до онлайн ресурсу психологічної допомоги «3D CAM» для студентів ЗНУ – https://moodle.znu.edu.ua/course/view.php?id=12762

 

Факультет СПП

 

Схожі новини