Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам інженерного навчально-наукового інституту запропонували проходити практику та працювати в Державній аудиторській службі

Студентам інженерного навчально-наукового інституту запропонували проходити практику та працювати в Державній аудиторській службі

Студентам інженерного навчально-наукового інституту запропонували проходити практику та працювати в Державній аудиторській службі
24.06.2021 09:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кафедра промислового і цивільного будівництва кафедра міського будівництва і архітектури Державна аудиторська служба України в Запорізькій області

Щоб студенти змогли обрати саме ту сферу діяльності, де вони зможуть реалізувати себе в повній мірі, в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) систематично проходять зустрічі з потенційними роботодавцями. Ось і сімнадцятого та вісімнадцятого червня студенти змогли поспілкуватися з представницею Державної аудиторської служби України, а також стати учасниками цікавої і пізнавальної екскурсії до запорізького відділення служби.

Організовані завідувачкою кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяною Меліховою зустрічі з заступницею начальника управління східного офісу Державної аудиторської служби України в Запорізькій області і начальницею відділу контролю в соціальній галузі та сфері культури Аллою Мамоновою, відбувалися в декілька етапів, адже в зв’язку з карантинним обмеженнями неможливо було зібрати всіх учасників разом.

На заходах були присутні: заступниця директора з навчальної роботи Тетяна Шарапова; заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев; завідувачка кафедри промислового і цивільного будівництва Ірина Арутюнян; професор кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрій Макаренко; доцент цієї ж кафедри Лев Феофанов; доцентка кафедри міського будівництва і архітектури Лілія Полікарпова та ін. А також студенти всіх курсів, що навчаються за спеціальностями та освітніми програми 071 «Облік і оподаткування» («Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством»), 192 «Будівництво та цивільна інженерія» («Міське будівництво та господарство»; «Промислове і цивільне будівництво»), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» («Фінанси держави та підприємницьких структур»), 051 «Економіка» («Інформаційна економіка»).

Під час низки зустрічей, метою яких було запропонувати студентам проходити практику в Державній аудиторській службі, а випускникам приєднатися до команди цієї організації, Алла Анатоліївна розповіла про функції Держаудитслужби, та завдання які вона виконує. Окрему увагу було приділено обов’язкам і умовам праці співробітників, можливостям та перспективам кар’єрного зростання, а також професійного розвитку.

Почута інформація не лишила студентів байдужими, тож наприкінці кожної зустрічі вони ставили Аллі Мамонової питання, які стосувалися умов конкурсного відбору для роботи в Державній аудиторській службі України в Запорізькій області; переліку обов’язків на тій чи іншій посаді, а також соціальних гарантій для співробітників. Цікавили студентів і розмір заробітної плати, а також можливість брати учать у відрядженнях, адже це дозволяє познайомитися з новими людьми та побачити багато гарних міст України.

А наступного дня, всі кого зацікавила почута інформація, змогли стати учасниками пізнавальної екскурсії до Держаудитслужби в Запорізькій області. Тут вони на власні очі побачили багато з того, про що почули напередодні, а також дізналися про нагороди та успіхи на професійній ниві співробітників Державної аудиторської служби України в Запорізькій області.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини