Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, талановита викладачка нашого вишу Ганна Чкан

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, талановита викладачка нашого вишу Ганна Чкан

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету менеджменту, талановита викладачка нашого вишу Ганна Чкан
24.06.2021 12:18 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту Факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ історії успіхів випускників ЗНУ викладачі ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з випускницею факультету менеджменту, кандидаткою економічних наук, доценткою кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Ганною Чкан. Зокрема, вона поділилася історією свого життя, дала поради менеджерам-початківцям, студентам і розповіла про свою професію.

Розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

- ЗНУ – найкращий університет, тому вибір закладу освіти був очевидним. Щодо спеціальності, то спочатку я хотіла бути економістом. Але потім зрозуміла, що хотіла б не просто рахувати гроші, а знати як побудувати успішний бізнес, який дозволить мені гроші заробляти. Саме тому я обрала для вступу факультет менеджменту, який для мене став рідним.

Які спогади щодо студентських років є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими в дорослому житті й у роботі?

- Студентські роки для мене по суті не закінчилися й досі, оскільки я далі продовжую працювати в університеті. Я повністю перебуваю у вирі студентських подій, відчуваю себе майже повноцінною студенткою: канікули, сесія, студентські свята... Якщо згадувати про студентські роки, то найбільше в пам'яті залишилися: літній відпочинок із одногрупниками, участь у студентських наукових конференціях у різних містах України, участь у різноманітних розважальних і спортивних заходах. Навчання на факультеті менеджменту було цікавим. Професійні викладачі забезпечили здобуття актуальних знань, загартували характер, сформували лідерські якості.

Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте зараз, чи спілкуєтесь із ними після завершення навчання?

- Усі мої викладачі стали моїми колегами, а тому мені не потрібно їх згадувати. Ми з ними разом майже щодня. Найголовніше, що ми разом розвиваємося, навчаємося, прагнемо ставати кращими заради наших студентів, щоб забезпечувати здобуття ними професійних компетенцій, які є необхідними для сучасних менеджерів.

Чим Ви сьогодні займаєтесь, у якій галузі працюєте, як саме обрали цю професію?

 - Наразі моїм основним місцем роботи є кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Однак, окрім педагогічної діяльності я маю також практичний досвід керування сімейним бізнесом. Весь свій практичний досвід я впроваджую в освітній процес, що значно підвищує рівень підготовки наших студентів. Бути менеджером – це круто, відповідально. Ти розумієш, що від твоїх рішень залежить успіх не тільки твій власний, а й твоїх працівників – твоєї команди. Здатність вирішувати складні завдання, встановлювати цілі та досягати їх, зростати професійно та фінансово, зміцнювати свої позиції – це все головні ознаки менеджера, які роблять цю професію перспективною.

Які Ваші професійні пріоритети?

- Це постійний розвиток та навчання; обов'язкове поєднання педагогічної та практичної діяльності; прагнення бути кращим для своїх студентів, давати їм дійсно сучасні та корисні знання.

Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

 - Наші студенти та випускники всі доволі амбіційні та цілеспрямовані особистості, які прагнуть досягати професійних висот, ставати успішними. І дійсно цього досягають. Ми всі це бачимо і знаємо, оскільки підтримуємо з ними зв'язок. Також завдяки проєкту "Історії успіху випускників", про них ми часто розповідаємо в рамках цієї рубрики. Мої особисті поради: встановлювати цілі та чітко йти в напрямку їхнього досягнення; цікавитися всім, що відбувається навколо, не боятися ставити запитання; бути творчим, унікальним, впевненим у своїх рішеннях, діях, оскільки ваша впевненість – це основа впевненості тих, хто вас оточує, підтримує, допомагає!

Ми дуже вдячні Вам, Ганно Сергіївно, за ці чудові та надзвичайно цікаві відповіді. Сподіваємося вони надихнуть багатьох на нові кроки до майбутнього, надихнуть на сумліннішу працю та дадуть наснаги боротися з усіма труднощами навчання!

 

Туманова Дар’я 

 

 

 

Схожі новини