Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили грамотами і подяками викладачів і студентів вишу за плідну профорієнтаційну роботу

30.06.2021 14:36 Все Головні новини Факультети Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Профорієнтація

Двадцять п’ятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували урочисте вручення подяк і грамот ректора вишу науково-педагогічним працівникам і студентам за їхню активну профорієнтаційну роботу впродовж року. Учасників заходу привітали і вручили відзнаки проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вони подякували всім учасникам заходу за результативну профорієнтаційну діяльність серед школярів міста і області, за участь і організацію профорієнтаційних заходів, незважаючи на важкий рік і складнощі в організації дистанційної роботи.

Так, подяками і грамотами ректора за плідну профорієнтаційну роботу відзначили заступників деканів із профорієнтаційної роботи. Це – Баранецька Анна Дмитрівна, Горбань Валерій Віталійович,  Шевчук Оксана Василівна, Савченко Ірина Володимирівна, Ларкін Михайло Олександрович, Лещенко Олена Геннадіївна, Муравін Олександр Володимирович, Румянцев Владислав Ростиславович, Воляр Роман Миколайович, Петров Василь Олексійович, Терент`єва Наталія Валеріївна, Циммерман Геннадій Анатолійович, Широбокова Ольга Олександрівна, Кургузов Андрій Олегович.

Також відзначили подяками й грамотами ректора науково-педагогічних працівників університету, які брали участь в аналітичних семінарах «Аналіз типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на базі Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу Запорізького національного університету. Серед них: Войтович Олена Миколаївна, Генчева Вікторія Іванівна, Зіновєєв Ігор Валерійович, Андрєєв Андрій Миколайович, Тихонська Наталія Іванівна, Бортников Євгеній Геннадійович, Сабліна Світлана Володимирівна, Костецька Любов Олександрівна. Крім того, відзначили науково-педагогічних працівників університету, які проводили тренінги Школи лідерів учнівського самоврядування: Ковпак Вікторія Анатоліївна, Широбокова Ольга Олександрівна,  Бакаленко Ірина Миколаївна, Феофанов Лев Костянтинович, Бойка Олена Анатоліївна, Білівненко Сергій Миколайович, Переверзєва Анна Василівна, Дугієнко Наталія Олександрівна, Ваніна Ганна Вікторівна, Авраменко Уляна Володимирівна,  емерис Ганна Юріївна, Чкан Анна Сергіївна. Подяки в електронному вигляді надіслали й викладачам вишу, які брали участь у підготовці тестових зошитів пробних ЗНО та у їхній перевірці, а також в організації та проведенні предметних олімпіад вишу з фізики та математики. До того ж, подяки ректора надіслали 56 студентам, які брали участь у різних видах профорієнтаційної роботи і залучалися до безкоштовних пробних тренінгів ЗНО у виші.