Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті відбувся єдиний вступний іспит з іноземної мови

В інженерному навчально-науковому інституті відбувся єдиний вступний іспит з іноземної мови

В інженерному навчально-науковому інституті відбувся єдиний вступний іспит з іноземної мови
01.07.2021 10:41 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут вступна кампанія магістратура Єдиний вступний іспит Програма 2-Дипломи

Тридцятого червня у формі зовнішнього незалежного оцінювання в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників у магістратуру. Учасниками ЄВІ стали бакалаври, які не хочуть зупинятися на досягнутому, а прагнуть постійно розвиватися та підвищувати свій професійний рівень.

Проведення вступного випробування забезпечувала професійна команда інструкторів, у складі відповідальної за пункт тестування Лілії Головко, її помічниці Тетяни Сайкової, а також – Сергія Ільїна, Марини Жук, Світлани Калініної, Надія Куриліної, Юлії Малишевої, Олени Манькової, Олександри Посунько, Людмили Рудень, Миколи Світанька, Ганни Харченко та Тетяни Черненко, які, як завжди, бездоганно виконали свої обов’язки, продемонструвавши злагоджену та чітку командну роботу.

За словами відповідальної за пункт тестування Лілії Головко, на базі інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ іспит відбувається в два етапи, адже кількість вступників, які зареєструвалися для участі тут в ЄВІ, досить вагома, і складає майже 500 осіб, серед яких – одна з особливими освітніми потребами. Для проведення єдиного вступного випробування було виділено в першу зміну 18 аудиторій, а в другу – 16.

«Ми розуміємо наскільки важливим і сповненим хвилюванням для абітурієнтів є сьогоднішній день, – зазначила Лілія Аркадіївна. – Тож для нас дуже важливо створити всі умови для того, щоб вступники змогли зосередитися на виконанні завдання, і з успіхом подолати єдиний вступний іспит. А для цього потрібно, перш за все, щоб хлопці та дівчата відчували наше доброзичливе ставлення до них, і, звичайно, дотримуватися всіх карантинних вимог, що ми й робимо».

Лілія Головко звернула увагу на те, що під час підготовки до проведення ЄВІ було ретельно провітрено та дезінфіковано приміщення, а до участі в тестуванні молодь допускалася лише після проведення термометрії. Усім учасникам єдиного вступного іспиту були надані захисні маски, а також у вільному доступі знаходилися антисептики.

Після складання єдиного вступного іспиту на абітурієнтів чекає новий напружений етап – очікування результатів, дізнатися які вони зможуть на інформаційних сторінках у кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ за адресою: https://zno.testportal.com.ua/master/login не пізніше ніж 13 липня.

Позаду в абітурієнтів перший і, мабуть, найскладніший етап вступу до магістратури, а попереду нові важливі етапи. І, передусім, це обрання закладу вищої освіти і спеціальності, за якою навчатиметься майбутній магістрант.

Інженерний навчально-науковий інституту Запорізького національного університету пропонує вступникам отримати ступінь магістра за сучасними спеціальностями та освітніми програмами, з переліком яких можна ознайомитися за адресою: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/12322

Чому саме інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ? Це – гарантоване працевлаштування в будь-якій країні світу після закінчення навчання. Можливість у процесі отримання освіти підвищувати професійну майстерність за сучасною системою дуальної освіти; проходити оплачувані практики на провідних підприємствах; отримувати не лише державні стипендії, а й додаткові від Групи компаній «Метінвест», навіть якщо студенти навчаються за контрактом.

Дуже важливо і те, що магістранти будь-якої спеціальності інженерного-навчально-наукового інституту можуть стати учасниками програми «2-Дипломи» і отримати паралельно ступінь магістра в Україні (диплом Запорізького національного університету) та Республіці Польща (диплом Вищої школи управління охороною праці у м. Катовіце).

Адміністрація, викладачі та співробітник інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ бажають абітурієнтам-2021 успіху в подоланні всіх вступних випробувань, а також стати справжніми професіоналами на обраній ниві!

 

Детальніше про програму «2-Дипломи» можна дізнатися за такими покликаннями:

Сайт ЗНУ:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=54523&lang=ukr&news_code=--nzhenernij-navchalno-naukovij-institut-znu-nada---zmogu-otrimati-magisterskij-riven-osviti-paralelno-v-ukrayini-ta-polschi

 

Facebook сторінка «Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ»:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини