Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ охочі вступити на навчання для здобуття ступеня магістра склали єдиний вступний іспит з іноземної мови

01.07.2021 14:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування єдиний вступний іспит вступна кампанія

Тридцятого червня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників до магістратури. Цього дня, аби пройти іспит у формі зовнішнього незалежного оцінювання й продемонструвати рівень свого володіння англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами, до вишу завітали як цьогорічні випускники магістратури, так і ті, хто закінчив навчання у виші кілька років тому. А зараз виявив бажання вступити до магістратури й отримати нову престижну спеціальність.

Запорізький національний університет давно і плідно співпрацює з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. Кілька років поспіль виш щороку стає базою для проведення єдиного вступного іспиту. Цього разу для ЄВІ заділи навчальні корпуси № 2 і № 6.

На базі навчального корпусу № 2 (відповідальна за пункт проведення тестування Галина Микитів, уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Анастасія Шумада) вступне випробування з англійської мови проходило у дві зміни, щоразу було задіяно 17 аудиторій. У першу зміну на пункт завітали 218 осіб, у 2 зміну – 231 особа.

На базі навчального корпусу № 6 (відповідальний за пункт проведення тестування Максим Мельник, уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Алла Костенко) проходили іспити з французької мови (169 осіб), з німецької (29 осіб) таз іспанської (1 особа).

У проведенні єдиного вступного іспиту були задіяні представники адміністрації вишу, різних факультетів і структурних підрозділів, зокрема відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. А також – учителі запорізьких шкіл. Багато старших інструкторів, інструкторів і чергових уже не вперше долучилися до цього важливого заходу, тож діяли чітко й злагоджено.

Зокрема, серед їхніх пріоритетів була безпека учасників ЄВІ. Для цього в ЗНУ задіяли медичних працівників, які провели температурний скринінг як самих учасників, так і персоналу пункту проведення тестування. Крім того, під час проведення іспиту неухильно слідкували за дотриманням соціальної дистанції, наявністю масок і правильністю їхнього використання тощо.

На виконання екзаменаційних завдань відводилося 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Тест складається з двох частин: частина «Читання» містить 22 завдання; частина «Використання мови» містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42. Після їхнього завершення всі охочі могли отримати робочі зошити, аби проаналізувати свої відповіді в очікуванні результатів іспиту.

Нагадаємо, зо вже 2 липня на базі Запорізького національного університету відбудеться єдине фахове вступне випробування для тих, хто прагне вступити на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право».