Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ тепло привітали цьогорічних випускників

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ тепло привітали цьогорічних випускників

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ тепло привітали цьогорічних випускників
05.07.2021 14:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ вручення дипломів випуск-2021

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, проте, водночас, і сумне. Доводиться прощатися з рідною alma mater, затишними аудиторіями, дорогими наставниками-викладачами, які упродовж чотирьох років готували студентів до самостійного життя. Кожного року свято випускників є особливим не тільки для хлопців і дівчат, які отримують омріяні дипломи, а й для викладачів, батьків і просто знайомих. Ось і 2 липня Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводжав своїх випускників-2021 у доросле життя.

Усі юнаки та дівчата були щасливими та сповненими емоціями. Розділила радість свята із випускниками і директорка коледжу Лариса Тютюнник, яка побажала вірити в завтрашній день; сподіватися на власні сили; рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а також ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

Із вітальним словом до молоді звернувся й виконувач обов’язків начальника відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Гриценко. Він нагадав, що партнерство ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» і ПАТ «Запоріжсталь» надійне та перевірене роками, тож на випускників чекають робочі місця і, звичайно, достойна оплата праці.

Найбільш хвилюючою була мить вручення дипломів та слова вдячності від тепер уже колишніх студентів коледжу, для яких розпочинається нове життя. Святкового настрою додали й виступи учасників танцювального колективу «Імперія танцю» студента Дмитра Рикуна та випускника Олега Ужви, а також ведучі – Тарас Кірієнко та Ксенія Дуднік.

Нове, доросле життя розпочалося! Хай щастить вам, дорогі випускники!

 

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ

 

 

 

Схожі новини