Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Голова ЗОДА Олександр Старух завітав до ЗНУ з робочим візитом

Голова ЗОДА Олександр Старух завітав до ЗНУ з робочим візитом

Голова ЗОДА Олександр Старух завітав до ЗНУ з робочим візитом
06.07.2021 14:35 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонт НКПВУ гуртожитки візит

Шостого липня до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з робочим візитом завітав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух у супроводі заступника голови ЗОДА Руслана Шиханова. Разом із першим проректором Олександром Бондарем, проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Кагановим, проректором з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергієм Кушніром і директором студентського містечка Арменом Мхітаряном почесні гості оглянули, як тривають капітальні ремонтні роботи із зовнішнього оздоблення й утеплення університетських гуртожитків №№ 3 і 4.

Представники університету нагадали, що ці масштабні ремонтні роботи тривають у рамках реалізації проєкту Надзвичайної кредитної програми з відновлення України (НКПВУ), яка фінансується Європейським інвестиційним банком. На сьогодні відбувається заміна всіх вікон у будівлях на пластикові енергоощадні й активно триває утеплення та оздоблення фасадів. Також відбудеться утеплення дахів і фундаментів будівель.

При цьому у виші проводиться перевірка стану дотримання екологічних і соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку та визначення екологічних і соціальних впливів від реалізації субпроєктів, для чого створена моніторингова група, до складу якої увійшли представники адміністративно-господарської частини, трудового колективу та студентської ради. Варто відзначити, що за результатами моніторингу та засідання моніторингової групи відзначено дотримання підрядниками та університетом соціальних та екологічних стандартів Європейського інвестиційного банку. 

Крім того, на 2022 рік в університеті планують реалізувати другу частину проєкту, який стосується вже внутрішньої частини ремонтних робіт.

Голова ЗОДА та його заступник оглянули ремонтні майданчики довкола гуртожитків. Олександр Старух поставив кілька запитань щодо перебігу робіт, на які отримав вичерпні відповіді, а також побажав представникам ЗНУ успішної реалізації усіх їхніх планів. Крім того, він порадив керівництву вишу долучатися до кількох обласних грантових програм, які можуть сприяти подальшому поліпшенню матеріальної бази університету.

Також Олександр Старух обговорив із першим проректором Олександром Бондарем початок цьогорічної вступної кампанії до закладів вищої освіти, зокрема до ЗНУ, та перспективи її перебігу.

Наприкінці зустрічі Олександр Васильович подякував усім її учасникам і побажав керівництву й колективу університету подальших успіхів.

 

Схожі новини