Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті урочисто вручили дипломи випускникам-бакалаврам

На юридичному факультеті урочисто вручили дипломи випускникам-бакалаврам

08.07.2021 10:12 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет випускний вручення дипломів бакалаврів свято

Сьомого липня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврату. Вчорашніх студентів із знаменним днем у їхньому житі привітали представники керівництва університету та факультету й їхні викладачі. Загалом цього дня дипломи бакалаврів отримали денної та заочної форми навчання отримали 192 особи. Із них 8 – дипломи з відзнакою.

На початку заходу випускників привітав перший проректор Олександр Бондар. Він зазначив: «Попри всі карантинні обмеження ви з честю пройшли всі роки навчання й здобули довгоочікувані дипломи бакалавра. Це – трамплін для вашого подальшого розвитку». Олександр Григорович зазначив, що весь юридичний загал вишу вітає бакалаврів, бажає їм подальших перемог й сподівається побачити восени вже магістрантами ЗНУ. Також проректор вручив випускникам дипломи з відзнакою.

Також учорашніх студентів привітала декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Вона від імені всіх науково-педагогічних працівників привітала випускників та зазначила, що сподівається: це диплом буде першим, а далі бакалаври повернуться на рідний факультет для навчання в магістратурі чи в подальшому для побудови наукової кар’єри.

Крім того, за доброю традицією факультету Тетяна Олександрівна вручила найкращим випускникам почесні грамоти за видатні спортивні досягнення, перемоги в творчих конкурсах, активну участь у житті факультету й університету загалом тощо. Своєю чергою, вдячні бакалаври подякували декану за багаторічну турботу й подарували їй букети квітів.

Випускників також привітали й побажали всього найкращого заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри цивільного права Кирило Алімов, заступниця декана з навчальної роботи, доцентка кафедри конституційного та трудового права Наталія Верлос, завідувач кафедри конституційного та трудового права, доцент Сергій Омельянчик, старша викладачка кафедри адміністративного та господарського права Марина Титаренко. Вони поздоровили випускників і вручили їм дипломи.

Викладачі привітали бакалаврів із завершенням навчання, зазначивши, що це, водночас, – радісний і сумний день. Адже він знаменує новий етап у житті випускників, однак викладачі сумують, бо звикли за роки навчання до кожного з випускників. Бакалаврам права побажали щастя й перемог, а також – не забувати про рідний університет і скористатися всіма можливостями, які надає юридичний факультет усім охочим продовжити вдосконалювати свої знання й будувати наукову кар’єру. Випускники також щиро подякували викладач за роки навчання та їхню натхненну й невтомну працю.

Наприкінці святкового заходу всі його учасники зробили спільне фото на згадку про незабутні студентські роки.