Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам бакалаврату факультету журналістики ЗНУ урочисто вручили дипломи

Випускникам бакалаврату факультету журналістики ЗНУ урочисто вручили дипломи

08.07.2021 11:50 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики випускний вручення дипломів бакалаврам свято

Сьомого липня в теплій творчій та дружній атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам-бакалаврам факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Документи про здобуття вищої освіти отримали 145 бакалаврів денної та заочної форми навчання за освітніми програмами «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», «Реклама і зв'язки з громадськістю» та «Журналістика». Із них 13 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники керівництва вишу, факультету, куратори, викладачі та родичі бакалаврів. Святковий захід відкрив виступ проректора з наукової роботи ЗНУ Геннадія Васильчука. Від імені керівництва вишу він привітав випускників з однією з найважливіших подій у їхньому житті. Геннадій Миколайович висловив слова подяки викладачам за навчання та переданий студентам досвід, а батькам – за підтримку їхніх дітей і закликав випускників дотримуватись двох правил: бути принциповими та людяними. «Ви стали дипломованими фахівцями, озброєними знаннями та досвідом, тому користуйтеся ними правильно, приносячи користь суспільству», – наголосив він.

Проректор також висловив сподівання, що отримана бакалаврами підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення та особистісний розвиток. Крім того, він запевнив випускників, що двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті. Побажавши молоді успіхів у професії та в особистому житті, проректор запросив їх продовжити свою освіту – вже на базі магістратури.

Із важливою подією у житті привітав випускників декан факультету журналістики Віктор Костюк. Він побажав їм бути впевненими в своїх силах, мати свою власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення та до навчання протягом життя, а також реалізувати отримані вміння і навички, що створить основу для особистісного та професійного розвитку. Крім того, Віктор Володимирович побажав випускникам плідної та цікавої роботи, нових творчих досягнень і самореалізації в житті.

Декан зауважив, що саме на факультеті журналістики готують фахівців, які вміють комунікувати з різними людьми, збирати й доносити до аудиторії інформацію. Тому отримані під час навчання теоретичні знання студенти активно використовували на практиці в журналістській, редакторській, видавничій і рекламній діяльності. І це є показником досягнення поставленої мети, адже виявлення і розкриття свого потенціалу і таланту, реалізація його у житті є дуже важливим.

«Я пишаюсь тим, що причетний до становлення вас як фахівців із комунікації. Завжди пам’ятайте, що у вас як у випускників факультету журналістики є творчий потенціал, який ви вміло можете використовувати. Переконаний, що факультетський дух поваги й комунікації ви будете поширювати й у своїй роботі, і в сім’ях», – наголосив декан.

Творче пісенне привітання підготував для випускників бакалаврату Анатолій Сердюк – журналіст, громадський діяч, випускник факультету журналістики  2005 року. Він заспівав пісню-символ 1991 року – «Вставай, Україна», яку зараз вивчають у школах. Також у своєму зверненні до випускників він зауважив, що завдання журналістів – допомогти активній частині суспільства здійснити мрію – жити в незалежній, демократичній Україні, яка процвітає. Крім того, пісенне привітання для винуватців цього заходу підготувала й цьогорічна випускниця Алла Яременко, а відеопривітання – голова студентської ради факультету.

Привітала випускників і заступник декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна, яка побажала майбутнім медіафахівцям творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, креативності, здійснення мрій і життєвих планів: «Вручення дипломів – це кінець навчання і початок чогось нового. Тому я вам бажаю на професійному шляху становлення  не розгубити соціальні і журналістські стандарти, норми, етикет і людиноцентризм», – зазначила вона. Також Наталія Іванівна подякувала поіменно всім активістам, громадським діячам факультету за їхню плідну роботу і успіхи у навчанні.

Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали декан факультету Віктор Костюк, куратори випускових групдокторка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Людмила Чернявська, доцентка кафедри видавничої справи і редагування Інна Горбенко та доцентка кафедри журналістики Олена Усманова. Усі викладачі згадували роки навчання, здобуті вміння та навички з видавничої справи, реклами та PR, журналістики, а також – доброту, чуйність, професіоналізм і командну роботу випускників, дякували батькам за підтримку, зичили молоді щасливих миттєвостей життя, досягнення поставлених цілей, впевненості, гарної долі й знайти себе у професії.

Зокрема, вони відзначили, що здобуті під час навчання комунікативні навички неодмінно знадобляться їм незалежно від того, у якій галузі вони надалі працюватимуть. Крім того, викладачі запевнили випускників, що їх завжди раді бачити й підтримати на факультеті.

Варто відзначити, що значна частина представників цього випуску факультету журналістики вже успішно працює в різних ЗМІ, створює сучасну актуальну рекламу, серед них уже є відомі особистості й ті, хто робить перші кроки до визнання. Крім того, переважна більшість із тих, хто сьогодні отримав диплом бакалавра, мають намір продовжити здобувати вищу освіту, вступивши до магістратури ЗНУ.

Наприкінці заходу для випускників підготували відеопривітання про найяскравіші моменти молодіжного життя факультетських груп, які продемонстрували учасникам цього урочистого зібрання.