Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До складу Олімпійської збірної України увійшли три вихованці Запорізького національного університету

Сьогодні під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020. Від Запорізької області до збірної команди увійшло вісім кращих спортсменів, із них 3 – вихованці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Це – Микита Барабанов (факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму), який виступатиме на естафеті 4х400 м мікст, плавець Сергій Фролов (юридичний факультет), який візьме участь у змаганнях 1500 м і 800 м вільним стилем, й Анастасія Бризгіна (випускниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ), яка виступить в жіночій естафеті 4х400 м.

Загалом Україну на найголовнішому спортивному змаганні представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

Крім вихованців ЗНУ від Запорізької області до складу збірної увійшли також такі спортсмени: Катерина Климюк (естафета 4х400 жінки та естафета 4х400 мікст), пловець Сергій Шевцов (100 м в/с), двоє стрибунів у воду: Олег Сербін (вишка 10 м індивідуальний виступ, вишка 10 м синхрон) і Вікторія Кесарь (трамплін 3 м), а також представник греко-римської боротьби Парвіз Насібов (67 кг).