Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ 78 випускникам-бакалаврам математичного факультету вручили дипломи

У ЗНУ 78 випускникам-бакалаврам математичного факультету вручили дипломи

09.07.2021 12:58 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет випускний вручення дипломів бакалаврам свято

Восьмого липня на математичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам-бакалаврам за освітніми програмами «Інформаційні системи та технології», «Комп’ютерні науки», «Програмна інженерія», «Комп’ютерна математика», «Математика», «Прикладна фізика», «Фізика», «Середня освіта (інформатика)», «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (фізика)». Загалом дипломи отримали 78 бакалаврів денного та заочного відділення, із них 5 отримали дипломи з відзнакою.

Вітаючи випускників із отриманням дипломів бакалаврів, декан математичного факультету Сергій Гоменюк висловив сподівання, що отримані знання, професійні навички та вміння допоможуть їм у житті почуватись впевнено, обов’язково досягати поставленої мети та бути фахівцями своєї справи.

Також він побажав вступникам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя, не забувати рідний факультет та гордо нести звання випускників математичного факультету ЗНУ, адже диплом бакалавра – це важливий результат докладених зусиль і необхідна сходинка для подальших досягнень, звершень та успіхів.

До привітань долучились і науково-педагогічні працівники факультету, які побажали випускникам бути гідними представниками своєї професії, не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані, а також бути успішними і на роботі, і в особистому житті. Своєю чергою, бакалаври щиро подякували своїм викладачам і згадали найбільш пам’ятні моменти студентських років.