Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи бакалаврів отримали близько 80 випускників факультету соціології та управління

12.07.2021 14:19 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління вручення дипломів бакалаврам випускний

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам – випускникам факультету соціології та управління. Свої документи про вищу освіту та кваліфікацію цього року отримали майже 80 випускників денної та заочної форми навчання зі спеціальностей «Соціологія», «Політологія», «Соціальна робота», «Публічне управління та адміністрування», «Філософія». Із них десятеро отримали дипломи з відзнакою, адже вивили свою активність і зацікавленість не лише в навчанні, а й у громадській і науковій діяльності, вони також долучалися до здійснюваних факультетом соціологічних досліджень тощо.

Церемонію вручення цього разу провела тимчасово в.о. декана ФСУ Олена Маловічко. Вона передала найщиріші вітання випускникам від імені декана факультету Тетяни Бірюкової, яка особисто не мала змоги завітати на випускне свято. Також привітання й напутні настанови на адресу випускників цього року висловили колишній декан факультету Максим Лепський, а також завідувачі та представники факультетських кафедр – політології, соціальної філософії та управління, соціології: Євген Цокур, Тарас Бутченко, Володимир Скворець, Наталія Лепська та Юлія Мальована. Усі вони побажали щасливої долі своїм вихованцям, а наразі й колегам, успішної кар’єри і вручили їм заслужені дипломи.

Представники факультету також відзначили, що їхні випускники, як і завжди, успішні: багато хто з представників цього випуску вже працевлаштувався, а ще, серед них є чимало охочих продовжити навчання в магістратурі, аби мати можливість успішно просуватися кар’єрними сходинками. Серед тих, то обрав навчання на ФСУ, багато випускників Економіко-правничого фахового коледжу спеціальності «Соціальна робота». У ЗНУ також відомими особистостями є, зокрема, студентські активісти факультету, втілювачі цікавих студентських проєктів – Ілля Горобцов і Володимир Бублєєв, які, до речі, стали переможцями всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія» (дипломи ІІІ ступеня).

Насамкінець заходу вже дипломованих бакалаврів запросили продовжити свою фахову освіту, вступивши на другий, магістерський, рівень. А заступниця декана факультету соціології та управління з міжнародної діяльності Олександра Сорокіна поінформувала молодь щодо питань вступу до магістратури та єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Реєстрація на тестування проходитиме для вступників до магістратури з 27 липня по 5 серпня. Іспит відбудеться 11 вересня.

Насамкінець свята випускники та викладачі влаштували спільну фотосесію на довгу пам'ять про приємні моменти навчання в ЗНУ.

Олена Хлистун