Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для представників юридичного факультету ЗНУ влаштували екскурсію до Запорізького окружного адміністративного суду

Для представників юридичного факультету ЗНУ влаштували екскурсію до Запорізького окружного адміністративного суду

Для представників юридичного факультету ЗНУ влаштували екскурсію до Запорізького окружного адміністративного суду
12.07.2021 14:29 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет Запорізький окружний адміністративний суд екскурсія

Із нагоди 16-ої річниці з дня створення адміністративних судів України працівники Запорізького окружного адміністративного суду представників юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросили на екскурсію.

 

Екскурсантам розповіли про історію створення Запорізького окружного адміністративного суду, про особливості діяльності та функціонування однієї з найголовніших ланок державного механізму. Студенти мали нагоду відвідати залу судових засідань, архів та поспілкуватися наживо з працівниками суду про специфіку роботи у суді адміністративної юрисдикції. Вони дізналися, що головною місією Запорізького окружного адміністративного суду є забезпечення законності публічно-управлінських процесів із точки зору захисту прав, свобод та інтересів громадян, юридичних осіб від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій.
За 16 років плідної праці представники адміністративної юстиції продемонстрували високий професіоналізм та відданість своїй справі. Завдяки наполегливій праці адміністративні суди займають вагоме місце в судовій системі України. 
Викладачі та студенти юридичного факультету щиро вітають працівників Запорізького окружного адміністративного суду з черговою річницею з дня його створення та зичать їм усього найкращого.

Схожі новини