Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 13 липня включно триває прийом документів для випускників 9 класів до фахових коледжів ЗНУ

До 13 липня включно триває прийом документів для випускників 9 класів до фахових коледжів ЗНУ

До 13 липня включно триває прийом документів для випускників 9 класів до фахових коледжів ЗНУ
12.07.2021 15:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University коледжі вступна кампанія-2021 прийом документів

До уваги вступників-2021. До 18.00 13 липня триває прийом документів тих, хто вступає на базі 9-х класів за денною формою навчання до фахових коледжів ЗНУ. Ви ще маєте шанс вступити на навчання до 4 коледжів ЗНУ: Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу, Запорізького металургійного фахового коледжу. Економіко-правничого фахового коледжу й Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій.

Нагадуємо, що вступ проводиться до Економіко-правничого фахового коледжу проводиться за 12 освітніми програмами на гуманітарному, педагогічному й економічному відділеннях за денною формою здобуття освіти, а саме: «Туристичне обслуговування», «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Фізичне виховання».

Відбіркова комісія коледжу  знаходиться в навчальному корпусі № 2 на 1 поверсі в приміщенні Наукової бібліотеки, ауд. 135 (вхід ізбоку будівлі). Тут вступникам нададуть всі необхідні консультації та поради з приводу особливості подачі документів, вступних випробувань та зарахування на ту чи ту спеціальність.

Крім того, консультацію фахівців можна отримати й у телефонному режимі за номерами: 228-75-39, 289-12-29, 0986226975, 0956226975.

З інформацією про вступ до інших коледжів ЗНУ можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/koledzhi/

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ здійснює підготовку за 11 спеціальностями технічного, економічного та комп’ютерного спрямування, серед яких: «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» та «Видавництво та поліграфія».

Довідки за телефонами: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34. Відповідальний секретар відбіркової комісії – Ірина Анатоліївна Пупирєва.

Дізнатися більш детально про правила прийому до Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу ЗНУ у 2021 р. можна за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1aVdwFAsVhpKwp_K7dtTJ5dEVGnP_vDsC/view

 чи особисто завітати до коледжу за адресою м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

Запорізький металургійний фаховий коледж пропонує навчання за такими спеціальностями та освітніми програмами, як «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів»), («Обробка металів тиском»); «Галузеве машинобудування»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»; «Залізничний транспорт». Більш детальну інформацію можна отримати на сайті за покликанням: http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони відбіркової комісії: (066)71-10-628; 707-80-83.

Сайт коледжуhttp://www.zmk.zp.ua

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій пропонує навчання за спеціальностями: «Маркетинг», «Харчові технології», «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Із детальною інформацією про вступ до Запорізького  фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, вартість навчання можна ознайомитись за покликанням: http://tk.znu.edu.ua/1520.ukr.html

Також консультацію фахівців можна отримати і в телефонному режимі за номерами: 787-56-63, 0979327215.

Адреса коледжу: вул. Шкільна, буд. 1.

 

Схожі новини