Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже 70 молодих фахівців – істориків і країнознавців – випустив цього року історичний факультет ЗНУ

Майже 70 молодих фахівців – істориків і країнознавців – випустив цього року історичний факультет ЗНУ

Майже 70 молодих фахівців – істориків і країнознавців – випустив цього року історичний факультет ЗНУ
13.07.2021 12:02 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет вручення дипломів бакалаврам випускний свято

Днями на історичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся урочистий захід для випускників цього року, які навчалися за спеціальностями «Історія та археологія», «Міжнародні відносини» («Країнознавство»). Дипломи бакалавра отримали 63 молодих фахівця (денна та заочна форми навчання), із них – 8 із відзнакою.

Цього дня свого хвилювання не приховували ні випускники, ні викладачі, які зібралися у такому складі востаннє у залі навчального корпусу №5. Привітали молодь від імені адміністрації ЗНУ та усього колективу факультету із здобуттям кваліфікації проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і декан Володимир Мільчев. Допомагали в організації та проведенні свята також представники деканату та голова студентської ради історичного факультету Моніка Татевосян.

Геннадій Миколайович від імені керівництва університету подякував викладачам, які озброювали молодих фахівців знаннями, інформацією, новими ідеями та формували у них професійні навички, а також – батькам, які завжди підтримували своїх дітей на їхньому нелегкому шляху до здобуття вищої історичної освіти. А випускникам бакалаврату наполегливо порадив продовжити навчання, вступивши в магістратуру історичного факультету. Адже це відкриває для них широкі можливості для стрімкого кар’єрного зростання. Як показує життя, випускники історичного факультету – це ті фахівці, що отримали міцний фундамент знань, який їм дозволяє працювати в будь-якій галузі, що пов’язана із життєдіяльністю суспільства, історією, політикою, управлінням, громадською та соціальною роботою тощо. Сам Геннадій Миколайович, депутат Запорізької міської ради, проректор університету, професор кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін, нагадав, що у його родині виросла ціла династія істориків, які свого часу закінчили історичний факультет ЗНУ – він, його брат та дружина. Окрім іншого, залишилися найяскравіші спогади про їхнє студентське життя. Проректор також закликав молодь зберігати корпоративний дух, що об’єднує випускників історичного факультету, серед яких – чимало видатних особистостей. Лише в ЗНУ з випускників факультету на сьогодні працюють ректор Микола Фролов, а також 4 – проректори, у складі депутатського корпусу Верховної ради України та Запорізької міської ради – чимало випускників історичного факультету. У своєму зверненні до молоді Геннадій Васильчук також наголосив: «Пам’ятайте: вас завжди готові підтримати колеги на шляху вашого професійного зростання!».

Своє звернення адресував черговому випуску молодих фахівців й декан історичного факультету Володимир Мільчев, висловлюючи вдячність їм та їхнім батькам за правильно здійснений колись вибір: «Ви ніколи не пошкодуєте, адже, навчаючись на історичному факультеті, отримали той багаж знань, який дозволяє вам аналітично мислити, а отже, працювати й бути успішними у будь-якій галузі, яку оберете. Сподіваємось, що незабаром побачимо публікації в рубриці “Історії успіхів випускників ЗНУ”, що оповідають про ваші особисті досягнення!»/

Проректор і декан факультету радо вручили заслужені дипломи випускникам історичного факультету. Серед тих, хто сьогодні отримав документи з відзнакою, була й студентська активістка, науковиця, яка керувала Науковим товариством студентів, аспірантів і докторантів історичного факультету, Олександра Мозгова. Також серед випускників цього року, що здобували освіту в ЗНУ, – військовослужбовці, троє іноземних громадян. Зокрема, цього дня разом з іншими випускниками історичного факультету вітали латиноамериканку Марію Гевору, яка вже напередодні отримала свої документи про вищу освіту й продовжуватиме навчання в магістратурі. Варто також зазначити, що вже багато хто з випускників спеціальності «Міжнародні відносини» працюють за кордоном.

І як завжди, насамкінець урочистостей відбулася фотосесія випускників разом із деканом та представниками історичного факультету, аби в них залишилися яскраві спогади про ЗНУ на все життя.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини