Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ вступники-дев’ятикласники подали 1400 заяв

13.07.2021 16:36 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ вступна кампанія-2021 прийом документів

Тринадцятого липня завершується прийом електронних заяв та документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою в Економіко-правничому фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, за даними Відбіркової комісії  ЕПФК ЗНУ до коледжу було подано близько 1400 заяв.

Найбільш популярними спеціальностями серед вступників виявились такі: «Менеджмент» – 177 заяв, «Фінанси і кредит» – 156 заяв, «Журналістика» – 135 заяв, «Інженерія програмного забезпечення» – 133 заяви, «Право» – 122 заяви та «Фізичне виховання» – 102 заяви.

Зазначимо, що конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань для вступу на основі базової загальної середньої освіти – у формі вступних іспитів, творчих конкурсів або співбесіди, які будуть проводитися з 14 липня до 24 липня. Так, для вступу до ЕПФК абітурієнти складатимуть такі вступні випробування: українська мова (диктант) – для всіх спеціальностей, а також, у залежності від обраної спеціальності: історія України, географія, математика, творчий конкурс. Також треба звернути увагу на формування конкурсного балу. Він складається з середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту + результат першого вступного іспиту (українська мова – диктант) + результат другого  (профільного вступного) випробування + додаткові бали за успішне закінчення підготовчих курсів.

Оприлюднення рейтингового списку вступників відбудеться 27 липня о 12.00. А зарахування вступників на базі 9 класів за «держзамовленням» відбудеться до 31 липня, на «контракт» – не пізніше 3 серпня.

Звертаємо увагу, що на сайті коледжу за цим покликанням: http://epkznu.com/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83/?fbclid=IwAR3rh57jws9gGjyBCcRQOHeKTDxb1FYitBqFc3hiXvHaYqxtvL0Y_4v1_Co можна ознайомитись із переліком спеціальностей, із правилами прийому, програмами вступних іспитів, із основними кроками, необхідними для вступу в Економіко-правничий фаховий коледж, терміном подання заяв, етапами вступної кампанії, програмами вступних іспитів, розкладом консультацій та вступних іспитів, вартістю навчання, обсягом державного замовлення.

Також  треба відзначити, що з 14 липня стартує прийом електронних заяв на вступ від абітурієнтів на 2 курс на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти.

Відбіркова комісія коледжу  знаходиться в навчальному корпусі № 2 на 1 поверсі в приміщенні Наукової бібліотеки, ауд. 135 (вхід збоку будівлі). Тут вступникам нададуть усі необхідні консультації та поради з приводу вступних випробувань та зарахування на ту чи іншу спеціальність. Крім того, консультацію фахівців можна отримати і у телефонному режимі за номерами: 228-75-39, 289-12-29, 0986226975, 0956226975.

З інформацією про вступ до інших коледжів ЗНУ можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/koledzhi/