Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-біологи провели заходи з моніторінгу популяції копитних і хижих тварин на косі Бірючий острів

Студенти-біологи провели заходи з моніторінгу популяції копитних і хижих тварин на косі Бірючий острів

Студенти-біологи провели заходи з моніторінгу популяції копитних і хижих тварин на косі Бірючий острів
14.07.2021 10:37 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес практика

Майбутні мисливствознавці, іхтіологи та екологи з біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно повернулися з літньої практики, яка проходила на базі Азово-Сиваського національного природного парку при Управлінні справ Президента України на косі Бірючий острів. Нагадаємо, що крім літньої 12-денної практики, студенти відвідують цей парк ще двічі на рік: у вересні та квітні.

Варто зазначити, що студентська молодь під керівництвом професора, завідувача кафедри мисливствознавства та іхтіології ЗНУ, наукового консультанта парку, доктора біологічних наук Валерія Домніча здобуває тут знання та професійні навички вже майже 30 років. Основні напрями роботи  студентів під час цієї практики – вивчення ролі диких копитних та хижаків у екосистемах парку, а також залежність їхньої численності від кліматичних умов та їхнього вплив на фітомасу.

Майбутні мисливствознавці провели облік диких тварин та визначили їхній статево-віковий склад. Детально вивчався вплив оленя шляхетного, лані європейської та кулана на рослинність. Крім того, екологи ознайомилися з місцевою флорою та фауною. Вони провели опис стану флористичних систем, що охоплюють живі організми та фактори взоємодії, які тісно пов’язані між собою в рамках однієї території.

 

Схожі новини