Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковиця ЗНУ Катерина Доценко взяла участь у засіданні круглого столу «Сучасні питання формування соціального розвитку громади міста Запоріжжя»

Науковиця ЗНУ Катерина Доценко взяла участь у засіданні круглого столу «Сучасні питання формування соціального розвитку громади міста Запоріжжя»

Науковиця ЗНУ Катерина Доценко взяла участь у засіданні круглого столу «Сучасні питання формування соціального розвитку громади міста Запоріжжя»
14.07.2021 11:45 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики кафедра журналістики засідання круглого столу

Днями в малому залі міськвиконкому відбулася зустріч у форматі круглого столу на тему «Сучасні питання формування соціального розвитку громади міста Запоріжжя». У його роботі взяли участь депутатки Запорізької міської ради, Запорізької районної ради, заступник Запорізького міського голови Андрій П’ятницький, представники наукового товариства, медицини, бізнесу та громадських організацій. Запросили на захід до Запорізької міської ради й кандидатку філологічних наук, доцентку кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Катерину Доценко.

Під час заходу пані Катерина виступила з доповіддю на тему «Соціальні диференціації суспільства, можливості самореалізації жінок і чоловіків у суспільстві. Імідж сучасної жінки та її роль у підвищенні соціальних стандартів громади». Її виступ викликав неабияке зацікавлення серед учасників засідання та став предметом обговорення.

Загалом цей захід був спрямований на те, щоб підвищити компетентність жінок щодо можливостей у формуванні місцевої політики задля впливу на владні рішення. А також – на те, щоб активізувати жінок до об’єднання для подальшої участі в економічному житті громади та політичному процесі. Його організатори також мали на меті об’єднати зусилля місцевої влади, соціально відповідального бізнесу, активних громадських об’єднань й окремих активісток для формування дорожньої карти з вирішення соціальних проблем громади міста.

Серед іншого, на зустрічі обговорили важливі для соціального розвитку громади Запоріжжя питання соціальної орієнтації жінки у суспільстві, її іміджу, можливостей професійної та політичної самореалізації, збереження здоров’я, культурно-просвітницької діяльності щодо ролі жінки в підвищенні соціальних стандартів.

Підсумком засідання круглого столу стало створення міжфракційної депутатської групи в Запорізькій міській раді «За рівні можливості» під керівництвом представниці депутатської фракції «Партія Володимира Буряка «Єднання» Марини Лісової.

 

Схожі новини