Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ розпочалися вступні іспити та співбесіди для вступників на базі 9 класів

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ розпочалися вступні іспити та співбесіди для вступників на базі 9 класів

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ розпочалися вступні іспити та співбесіди для вступників на базі 9 класів
15.07.2021 09:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж вступна кампанія-2021 прийом документів вступні іспити

Тринадцятого липня в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) завершився прийом документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою здобуття освіти за державним або регіональним замовленням, а також за кошти фізичних або юридичних осіб (перша хвиля).

Щоб допомогти молоді регіону визначитися з майбутньою професією, у коледжі на постійній основі проводилася профорієнтаційна робота під гаслом «Крокуй до успіху разом із нами!», адже у ЗМФК ЗНУ впевнені, що вибір професії – один із найважливіших кроків для кожного підлітка, оскільки саме майбутня спеціальність стане запорукою успіху та стабільності. А відбіркова комісія під керівництвом відповідальної секретарки Любові Подкопаєвою впродовж двох тижнів проводила додаткову роз’яснювальну роботу серед майбутніх абітурієнтів щодо професійного самовизначення. Як розповіла Любов Анатоліївна, «за підсумками цього етапу вступної кампанії можна зробити висновок, що найбільшою популярністю серед вчорашніх дев’ятикласників користуються такі спеціальності, як “Транспортні технології (на залізничному транспорті)”, “Обробка металів тиском” і “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”».

Отже, документи подано, й вже з 14 по 24 липня для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти, які вступають за державним або регіональним замовленням, відбуватимуться вступні іспити та співбесіди з математики та української мови. Якщо вступник планує отримувати освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, у коледжі відбуватиметься друга хвиля й документи до відбіркової комісії ВСП ЗМФК ЗНУ можна подати з 2 по 14 серпня до 18.00. А в період з 16 по 23 серпня скласти вступні іспити або пройти співбесіду з математики та української мови. Оприлюднення рейтингових списків вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться 27 липня (не пізніше 12.00). Для вступників другої хвилі – 25 серпня (не пізніше 12.00).

Нагадаємо і основні етапи вступної кампанії-2021 для тих, хто бажає навчатися в ВСП ЗМФК ЗНУ на базі отриманої освіти кваліфікованого робітника, а також 11-ти класів.

Якщо абітурієнт збирається навчатися за денною або дуальною формами навчання на базі 11 класів за державним або регіональним замовленням, подати документи необхідно: з 14 липня по 2 серпня до 18.00 – для вступників на основі сертифікатів ЗНО; з 14 липня по 26 липня до 18.00 – на основі співбесіди або вступних іспитів. Для вступників за кошти фізичних або юридичних осіб прийом документів вже розпочався з 14 липня та завершиться 5 серпня до 18.00, а вступні випробування та співбесіди відбуватимуться з 6 по 9 серпня. Оприлюднення рейтингових списків для вступників на основі сертифікатів ЗНО та співбесіди або вступних іспитів відбудеться 5 серпня не пізніше 12.00. А для осіб, які вступають за кошти фізичних або юридичних осіб, – 11 серпня не пізніше 12.00.

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за денною або дуальною формою здобуття освіти прийом заяв та документів – із 14 липня до 26 липня до 18.00. Проведення вступних іспитів, співбесід, фахових випробувань відбуватиметься у період із 27 липня до 31 липня. Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування, – 3 серпня не пізніше 12.00.

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі впевнені, що майбутні металурги, електротехніки, механіки, залізничники гідно впораються зі вступним марафоном і стануть студентами одного з найсучасніших закладів освіти нашого регіону, де готують затребуваних висококваліфікованих молодших бакалаврів для підприємств міста та області за такими спеціальностями, як «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів», («Обробка металів тиском»); «Галузеве машинобудування»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»; «Залізничний транспорт». Більш детальну інформацію про ці спеціальності можна отримати на сайті: http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html Попереду на хлопців і дівчат чекає яскраве студентське життя, нові знання та вміння, гарантоване працевлаштування, стабільне майбутнє. І, безумовно, можливість продовжити навчання за скороченим терміном у закладах вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ.

Більш детальну інформацію про коледж, його славетну історію, умови навчання та проживання (для іногородніх), різноманітне життя студентів тощо можна знайти за покликанням: http://www.zmk.zp.ua та на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua/

А на всі питання щодо вступної кампанії-2021 нададуть кваліфіковану відповідь члени відбіркової комісії та її відповідальна секретарка Любов Анатоліївна Подкопаєва.

Відбіркова комісія працює для вас з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00. По суботах – з 8.30 до 14.00 (без перерви) за адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони: 770-80-81, 770-80-82, 770-80-83, 050-851-82-22.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини