Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професорка інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Марина Ажажа провела тренінг для керівників і фахівців Головного управління ДПС у Запорізькій області

На сьогодні все більше людей розуміють необхідність навчатися впродовж життя, як у закладах вищої освіти, так і відвідуючи різноманітні тренінги. Для викладачів кафедри менеджменту організації та управління проєктами інженерного навчально-наукового інституту Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), і, передусім, для професорки Марини Ажажи, проведення різноманітних тренінгів стало вже доброю традицією. Зокрема, вже кілька років поспіль Марину Андріївну запрошують для проведення тренінгів до Запорізького регіонального центру підвищення кваліфікації, який є регіональним закладом післядипломної освіти з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, а також депутатів місцевих рад.

Нещодавно Марина Ажажа провела ще один тренінг, але цього разу для керівників і фахівців Головного управління Державної податкової служби в Запорізькій області. Як розповіла Марина Андріївна, провести тренінг для податківців запропонувала керівникам Державної податкової служби директорка інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Наталя Метеленко. А щоб майбутні учасники могли обрати найбільш цікаву та актуальну для них тему, було запропоновано кілька напрямів для обговорення. Свій вибір керівники і фахівці Головного управління ДПС у Запорізькій області зупинили на тренінгу, присвяченому формуванню громадянських компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Проблеми, які розглядалися під час тренінгу, дуже важливі для сучасних державних службовців, і неодмінно стануть в нагоді всім учасникам заняття. Лекторка приділила увагу таким питанням як необхідність навчатися впродовж життя, і чому саме виникає така необхідність; вимогам суспільства до державних службовців; формуванню громадянських компетентностей за допомогою технологій самоменеджменту. Під час заняття було розглянуто і питання, як стати успішною особистістю. Окрему увагу Марина Ажажа приділила моделі компетентностей сучасного держслужбовця.

Наприкінці заняття, яке відбувалось у формі інтерактивної лекції, що супроводжувалась виконанням завдань, учасниками тренінгу було окреслено те, з чого має складатися громадянська компетентність держслужбовця. На їхню думку – це професіоналізм, порядність, цілеспрямованість, саморозвиток, принциповість та патріотизм.

Інженерний навчально-науковий інститут