Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках міжнародної співпраці до ЗНУ завітав доцент кафедри фізики Ургенчського державного університету (Узбекистан) Аліжон Раззаков

28.07.2021 09:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ міжнародних зв’язків математичний факультет візит співпраця між закладами вищої освіти

Завдяки зусиллям керівництва ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а саме – ректора ЗНУ Миколи Фролова та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, в рамках реалізації стратегії інтернаціоналізації ЗНУ в червні 2021 року була підписана Угода про співробітництво між ЗНУ та Ургенчським державним університетом (Республіка Узбекистан). Ця Угода спрямована на академічну та наукову співпрацю, реалізацію спільних проєктів, академічну мобільність та стажування науково-педагогічних працівників.

Двадцять сьомого липня 2021 року в рамках даної Угоди відбувся перший візит доцента кафедри фізики Ургенчського державного університету Аліжона Раззакова до стін Запорізького національного університету.

На початку візиту пан Раззаков зустрівся з ректором ЗНУ Миколою Фроловим. Микола Олександрович під час розмови з почесним гостем підкреслив важливість співпраці між нашими університетами, акцентуючи  увагу на тому, що Узбекистан – це країна з позитивною динамікою соціально-економічного розвитку та неабияким інтелектуальним потенціалом. Він висловив сподівання, що контакти між науковцями вишів стануть основою подальшої спільної наукової роботи.

Пан Раззаков познайомився із професором математичного факультету Василем Гіржоном. Науковці обговорили можливості встановлення співробітництва в науковій та освітній галузях, перспективи спільних наукових досліджень напівпровідникових матеріалів. Крім того, відбулося знайомство з роботою математичного факультету ЗНУ та дружня розмова з його деканом Сергієм Гоменюком.

Начальниця відділу міжнародних зв`язків Аліна Осаул провела пана Раззакова територією студмістечка ЗНУ, розповіла про історію вишу та його сьогодення. Гостю надзвичайно сподобався Зоологічний музей біологічного факультету ЗНУ та екскурсія його експозицією, яку провів для узбекистанського гостя Олександр Коротя.

Наприкінці візиту до ЗНУ Аліжон Раззаков висловив його представникам подяку за теплу зустріч та сподівання, що керівництво та науковці наших вишів зустрінуться восени в Узбекистані.