Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов вийшов до фіналу Олімпійських ігор у змаганнях із плавання

Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов вийшов до фіналу Олімпійських ігор у змаганнях із плавання

Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов вийшов до фіналу Олімпійських ігор у змаганнях із плавання
28.07.2021 11:59 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт Олімпійські ігри в Токіо плавання

Двадцять сьомого липня на Олімпійських Іграх в Токіо в змаганнях із плавання взяли участь запорізькі спортсмени. Так, під час Олімпіади вже успішно виступив представник юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Фролов.

Досвідчений запорізький спортсмен, Заслужений майстер спорту України Сергій Фролов, для якого це вже третя Олімпіада в кар’єрі, боровся за вихід до фіналу на дистанції 800 м. У своєму запливі Сергій показав четвертий час 7:47.67. Цей результат став сьомим у загальному заліку, і дозволив запорізькому спортсмену пройти до фінальних змагань.

Нагадаємо, що фінал змагань із плавання на дистанції 800 м відбудеться 29 липня. Заплив розпочнеться о 04:30 за київським часом.

Від імені всіх представників Запорізького національного університету вітаємо Сергія Фролова із цим визначним результатом і бажаємо йому подальших переможних виступів!

 

 

 

Схожі новини