Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться посвята в студенти

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться посвята в студенти

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться посвята в студенти
06.08.2021 09:52 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж посвята в студенти свято

Вступна кампанія-2021 ще триває. Та для тих абітурієнтів, які обрали для здобуття вищої освіти Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), уже позаду всі хвилювання, пов’язані з такими важливими етапами вступу, як подання документів, складання іспитів і зарахування до закладу освіти. Тож тепер вони – студенти. І вже 31 серпня саме для них влаштують посвяту в студенти ЕПФК ЗНУ.

Святкові урочистості для першокурсників коледжу розпочнуться 31 серпня о 9.00. Їх чекають на студентській площі – між корпусами №№ 2 і 6. Дрес-код свята – вишиванки. А ще, представники коледжу просять учорашніх абітурієнтів «прихопити із собою на захід гарний настрій».
Адже тут на першокурсників очікує не лише знайомство з керівництвом коледжу, його викладачами та студактивом. Для них підготували захопливий інтерактивний квест студмістечком ЗНУ. Крім того, учасники свята отримають багато цікавої й корисної інформації про насичене студентське життя в коледжі, інтерактивні пари, можливість участі в студентському самоврядуванні тощо.

Схожі новини