Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету соціології та управління щиро вітають Наталію Лепську з ювілеєм

25.08.2021 09:32 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління ювілей поздоровлення

Двадцять другого серпня святкувала свій день народження доцентка кафедри політології, заступниця декана факультету соціології та управління з наукової роботи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Володимирівна Лепська.

Вона – випускниця історичного факультету Запорізького національного університету, а її стаж роботи на факультеті соціології та управління перевищує 10 років, які вона присвятила підготовці студентів-політологів та студентів інших спеціальностей, які цікавляться політичним життям нашої країни на світу.
У 2011 Наталія Володимирівна захистила дисертацію кандидата (PhD) політичних наук на засіданні спеціалізованої вченої ради Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова (м. Київ) за темою «Політична компетентність у програмуванні розвитку суспільства».
Наталія Володимирівна здійснює наукову роботу в таких напрямах, як геополітика, міжнародні відносини, політичне і геополітичне прогнозування, державний брендинг, інформаційна політика, теорія і практика рекламної діяльності та політичні комунікації. Серед її досягнень у науці – понад 50 публікацій, в тому числі монографії, підручники, посібники з проблем політології, політичної теорії, геополітики, політичного прогнозування, політичної модернізації, проблем місцевого самоврядування та геополітичних досліджень.
Її науковий доробок органічно поєднується з практичною діяльністю та реалізації проєктів: дослідженні медіапростору регіональної теле-радіокомпанії «Алекс», маркетингових дослідженнях мережі магазинів «SELA» та Запорізької кондитерської фабрики, фокус-групового дослідження туристичного розвитку національного заповідника «Хортиця», стратегічного аналізу розвитку обласної газети «Запорізька правда».
Вона викладає курси з таких базових дисциплін для підготовки майбутніх політологів, як: «Основи геополітики», «Актуальні проблеми сучасної політичної науки», «Інформаційна політика в міжнародних відносинах», «Інформаційна політика та аналітичні структури в сучасній світовій політиці», «Прогнозування та проектування в міжнародній політиці».
Представники університету щиро вітають Наталію Володимирівну зі святом, бажають щастя, благополуччя, творчих і наукових успіхів!