Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник факультету СПП Дмитро Бабчук здобув Гран-Прі Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»

Представник факультету СПП Дмитро Бабчук здобув Гран-Прі Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»

Представник факультету СПП Дмитро Бабчук здобув Гран-Прі Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»
25.08.2021 12:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології творчий конкурс перемога

Найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід Національний Сорочинський ярмарок днями пройшов в селі Великі Сорочинці. Цього року представник від міста Запоріжжя – аспірант напрямку «Психологія» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Бабчук – взяв участь у Всеукраїнському Фестивалі народної творчості «ЯРМАРИНКА» та Всеукраїнському Фестивалі дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».

На думку компетентного журі, виступ цього учасника став найяскравішим серед музичних, танцювальних, і вокальних номерів. Виконавець, який уже не вперше прославляє запорізький край своїм гарним співом, відомий як «Золотий голос» Запорізького району, Дмитро Бабчук на конкурсі отримав найвищу нагороду – Гран-Прі.
Представники факультету соціальної педагогіки та психології щиро вітають Дмитра з перемогою, пишаються ним і бажають подальших вагомих досягнень на творчій ниві.

Схожі новини