Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову
26.08.2021 10:10 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція міжнародна діяльність мовні курси

Школа Конфуція Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на курси китайської мови, оволодіння каліграфією з написання ієрогліфів та мовного спілкування в розмовному клубі «Друзі Китаю». Заняття проводяться носіями мови – викладачами Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай).

У Запорізькому національному університеті велику увагу приділяють розвитку міжнародних зв’язків, налагодженню плідної співпраці з іноземними закладами вищої освіти й науковими установами, а особливо – поглибленню українсько-китайських відносин. Зокрема, це стосується діяльності Школи Конфуція, що вже не перший рік діє на базі ЗНУ й робота якої отримала цілковите схвалення колег з Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай). Її педагоги – досвідчені фахівці-носії мови, які добре обізнані з методикою викладання мови іноземцям і володіють англійською мовою. Тож такі заняття, за свідченням слухачів Школи Конфуція, є не лише дуже цікавими, але й інформаційно насиченими й корисними. При цьому освітні послуги, які пропонують викладачі Школи, користуються неабиякою популярністю не лише серед студентів ЗНУ, але й серед мешканців Запоріжжя.
Відзначимо, що слухачі Школи Конфуція мають можливість ознайомитися з культурою та традиціями Китаю. Початок занять 01 вересня 2021 р. Для попередньої реєстрації писати на електронну адресу: confuciusclass@ukr.net
Повідомте, будь ласка, прізвище, ім’я та по-батькові, а також – контактний телефон. З усіх питань, пов’язаних зі вступом до Школи Конфуція та навчання в ній, звертайтеся за адреса: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 55а, навчальний корпус № 6, ауд. 212, 218, Запорізький національний університет, Школа Конфуція.
Телефони: (061) 289-41-03; (050) 452-67-51; (099) 418-53-13
Сайт: http://sites.znu.edu.ua/confucius/
Е-mail: confuciusclass@ukr.net

Схожі новини