Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

Школа Конфуція ЗНУ запрошує всіх охочих вивчати китайську мову

19.01.2022 15:09

Школа Конфуція Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на курси китайської мови, оволодіння каліграфією з написання ієрогліфів та мовного спілкування в розмовному клубі «Друзі Китаю». Заняття проводяться носіями мови – викладачами Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай).

У Запорізькому національному університеті велику увагу приділяють розвитку міжнародних зв’язків, налагодженню плідної співпраці з іноземними закладами вищої освіти й науковими установами, а особливо – поглибленню українсько-китайських відносин. Зокрема, це стосується діяльності Школи Конфуція, що вже не перший рік діє на базі ЗНУ й робота якої отримала цілковите схвалення колег з Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай). Її педагоги – досвідчені фахівці-носії мови, які добре обізнані з методикою викладання мови іноземцям і володіють англійською мовою. Тож такі заняття, за свідченням слухачів Школи Конфуція, є не лише дуже цікавими, але й інформаційно насиченими й корисними. При цьому освітні послуги, які пропонують викладачі Школи, користуються неабиякою популярністю не лише серед студентів ЗНУ, але й серед мешканців Запоріжжя.
Відзначимо, що слухачі Школи Конфуція мають можливість ознайомитися з культурою та традиціями Китаю. Початок занять 01 вересня 2021 р. Для попередньої реєстрації писати на електронну адресу: confuciusclass@ukr.net
Повідомте, будь ласка, прізвище, ім’я та по-батькові, а також – контактний телефон. З усіх питань, пов’язаних зі вступом до Школи Конфуція та навчання в ній, звертайтеся за адреса: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 55а, навчальний корпус № 6, ауд. 212, 218, Запорізький національний університет, Школа Конфуція.
Телефони: (061) 289-41-03; (050) 452-67-51; (099) 418-53-13
Сайт: http://sites.znu.edu.ua/confucius/
Е-mail: confuciusclass@ukr.net