Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант юридичного факультету Тарас Мальченко – бронзовий призер міжнародного рейтингового турніру «Tallin Open» із тхеквандо

30.08.2021 14:25 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт тхеквандо перемога

Із 28 по 29 серпня в м. Таллінні (Естонія) проходив міжнародний рейтинговий турнір «Tallin Open» із тхеквандо. У змаганнях взяли участь більше ніж 400 учасників зі всього світу. Національну збірну України і власне Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляв під час турніру магістрант 1 курсу спеціальності «Право» юридичного факультету Тарас Мальченко.

У результаті участі в змаганнях Тарас здобув бронзову нагороду. Він виграв у спортсмена з України з рахунком 7:13, а в чвертьфіналі подолав представника Голландії з рахунком 11:18, у півфіналі поступився шведу з рахунком 7:15.

Тарас Мальченко вдячний декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць і всім викладачам, які підтримують його та допомагають у побудові спортивній кар’єрі.

Своєю чергою. представники юридичного факультету пишаються своїм спортсменом, вітають його із почесним третім місцем і бажають подальших спортивних успіхів.