Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету ЗНУ долучились до проведення Сімейного фестивалю для школярів

30.08.2021 15:28 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет сімейний фестиваль профорієнтація співпраця зі школами

Нещодавно викладачі біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – декан Людмила Омельянчик та Ірина Полякова, Віктор Лях, Вікторія Яранцева й Максим Мельник долучились до Сімейного фестивалю, організованого на базі Запорізького ліцею № 105 для школярів-старшокласників та їх родин. Зокрема, викладачі біологічного факультету взяли участь у проведенні майстер-класу з флористики для дітей, де вони навчили учасників правильно готувати ґрунт і висаджувати рослини в горщики.

Загалом для учасників фестивалю були підготовлені кілька локацій і цікава програма. Зокрема, учням запропонували взяти участь у руханці, поділили на команди і запропонували маршрутний лист, за яким учасники рухались і знайомились з різними професіями. Так, учнів познайомили з особливостями роботи патрульних поліцейських, запропонували пограти в інтерактивну гру «Безпека на дорозі», розповіли про те, як поводитись з вибухонебезпечними предметами. Про свою роботу розповіли рятувальники та пожежники. Вони нагадали дітям про безпеку поводження вдома, на вулиці, на воді. Крім того, учнів познайомили з можливостями, які відкриває робототехніка.
Такі заходи, на думку старшокласників Запорізького ліцею № 105, і цікаві, і корисні. Особливо з огляду на те, що вони вже зараз визначаються з майбутньою професією. Організатори Фестивалю планують проводити подібні заходи 1 вересня і в інших школах.