Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ привітав своїх першокурсників

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ привітав своїх першокурсників

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ привітав своїх першокурсників
01.09.2021 16:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Міжнародний День знань свято

Для хлопців і дівчат, які поставили за мету отримати спеціальність, що відкриє перед ними весь світ, гарантуватиме достойну заробітну плату й працевлаштування, сьогодні розпочалося нове життя. Адже вони вступили до інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Попереду в юних студентів – не лише роки кропіткого навчання, оволодіння професією, а й тренування в спортивних гуртках, розвиток творчих здібностей, участь у веселих і цікавих заходах та хвилюючі перемоги на конкурсах.

А веж 1 вересня на урочистому заході, присвяченому Дню знань, першокурсників привітали директорка інженерного навчально-наукового інституту Наталя Метеленко; заступник директора з виховної роботи Роман Воляр, а також – випускниці інституту: депутат обласної ради Оксана Бугайчук і провідний інженер із підготовки кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Олена Теребінова та виконуюча обов’язки голови студентської ради Юлія Приходько.

Від щирого серця привітала молодь директорка інституту Наталя Метеленко. Вона закликала студентів використати всі можливості, які відкриваються перед ними, завдяки вступу в інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ. «Наші викладачі, – зазначила Наталя Метеленко, – це потужна наукова спільнота, яка запроваджує європейські практики і міжнародні проєкти. Ми готуємо професіоналів за дев’ятнадцятьма спеціальностями. А ви обрали свою, і вона - найкраща! Я вам бажаю успіхів і перемог на цьому шляху, а ми завжди підтримуватимемо вас!»

Із привітальним словом звернулась до першокурсників випускниця інституту, депутат облради Оксана Бугайчук. «Сьогодні ви розпочинаєте нове життя, – підкреслила Оксана Василівна. – На когось із вас в майбутньому чекають професійні досягнення в практичній галузі, а хтось стане справжнім науковцем». Наприкінці промови гостя привітала студентів від імені всього депутатського корпусу і побажала удачі на обраному шляху.

Тепло зустріли першокурсники випускницю інституту, провідного інженера з підготовки кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Олену Теребінову, яка пригадала, як п’ятнадцять років тому прийшла сюди першокурсницею і з хвилюванням поринула в нове студентське життя. Із вдячністю згадувала випускниця своїх викладачів, які надали їй старт у життя і знання, котрі допомогли побудувати кар’єру. Олена Теребінова підкреслила, що випускники інженерного навчально-наукового інституту є основним складником висококваліфікованого інженерно-технічного складу працівників ПАТ «Запоріжсталь». Приділила увагу представниця комбінату й багаторічній співпраці між інститутом і ПАТ «Запоріжсталь», а це – і практики на підприємстві, і дуальна освіта, і стипендіальна програма Метінвесту тощо.

Заступник директора Роман Воляр представив новачкам директорку інституту, її заступників, а також завідувачів кафедр. Він ознайомив першокурсників з інфраструктурою інституту, розповів про порядок оформлення соціальних стипендій та запросив молодь взяти участь у цікавій екскурсії корпусами. А виконуюча обов’язки голови студентської ради Юлія Приходько закликала приєднуватися до роботи студентського сенату, бути активними, брати участь у цікавих заходах інституту, університету та міста.

Про те, як обирали заклад освіти, спеціальність, а також своїми планами на майбутнє поділилися й герої свята. Денис та Олександр, які навчатимуться за спеціальністю «Електроніка», із задоволенням візьмуть участь у програмах міжнародного стажування та хотіли б дізнатися про них якомога більше. Майбутні програмістки Поліна та Олена обрали кафедру програмного забезпечення автоматизованих систем не випадково. Зокрема, у Поліни тут навчався старший брат, який і порадив дівчині вступати саме сюди. А Олена від самого початку хотіла отримати технічну освіту, дівчина добре знає математику і вирішила, що стане програмісткою. Незважаючи на те, що студентське життя для них тільки починається, дівчата вже будують плани на найближчі роки і мріють про успішну кар’єру. Так, Олена збирається грати в «Що? Де? Коли?» і планує приєднатися до студентської ради. Обидві дівчини впевнені, що отримана освіта дозволить їм добре працевлаштуватися, а робота принесе їм справжнє задоволення.

Олександр, який навчатиметься за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», із самого дитинства відчував себе програмістом. «Коли однолітки гралися в ігри, я розбирав, як саме створені ці ігри», – розповідає Сашко. А коли постало питання обирати освітній заклад, хлопець вирішив навчатися там, де колись його батьки. Зокрема, батько Олександра отримав освіту за спеціальністю «Економічна кібернетика» (нині «Економіка»), і з теплом завжди згадує alma-mater. Сашко дуже серйозно ставиться до питання освіти і планує паралельно з навчанням в ІННІ, вчитися в одному з закладів освіти країн ЄС. Хлопець уже зараз «планує своє майбутнє» і за п’ять-десять років бачить себе teem-лідером, який об’єднує команду розробників програмних засобів і займатиметься web-розробками.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини