Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету привітали першокурсників

Представники економічного факультету привітали першокурсників

Представники економічного факультету привітали першокурсників
02.09.2021 11:36 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес свято

Тридцять першого серпня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося справжнє свято – Фестиваль молоді, який відбувався на площі між 2 та 6 корпусами. Першокурсники мали можливість познайомитися з університетом. Уже зовсім не абітурієнтів, а справжніх студентів науково-педагогічні працівники економічного факультету зустріли з теплою усмішкою та прийняли їх у велику родину ЗНУ.

Після завершення святкової частин першокурсники продовжили спілкування з деканом, заступниками декана, викладачами та кураторами. Докторка економічних наук, професорка, декан економічного факультету Алла Череп зі щирістю та любов’ю розповідала про один із найкращих факультетів ЗНУ. Вона висвітлила найбільші досягнення економічного факультету, розповіла про безліч можливостей та наголосила на наполегливості у навчанні.

Із привітальними словами до студентів звернулись також голова студентської ради економічного факультету Марина Корохова, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Ольга Руднік. А також – заступниця декана з навчальної роботи Віта Лось та заступниця декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко, які виступали з натхненними промовами та ознайомили студентів з особливостями освітнього та виховного процесів у Запорізькому національному університеті.

Тож економічний факультет щиро привітав своїх студентів із початком навчального року. Його представники висловили надію, що таке яскраве свято приємно вразило кожного студента та подарувало незабутні враження, що допоможуть активізуватися та завзято навчатися цілий рік.

 

 

 

Схожі новини