Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться урочисте відкриття 57-ої університетської спартакіади

У ЗНУ відбудеться урочисте відкриття 57-ої університетської спартакіади

06.09.2021 13:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс спартакіада спорт свято

Щорічне відкриття студентської спартакіади – важлива й очікувана подія для всієї дружної великої родини Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Адже у виші заохочують студентів до занять фізичною культурою та здорового способу життя. Зокрема, щороку всі охочі демонструють свої спортивні здібності під час різноманітних змагань. А ті, хто показують найкращі результати, отримують почесні грамоти за підписом ректора й заохочувальні призи.

Цього року урочисте відкриття 57-ої університетської спартакіади відбудеться 10 вересня біля навчального корпусу № 2. Початок – о 10.30. У заході братимуть участь представники ректорату, факультетів і структурних підрозділів і почесні гості.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до спортивного свята! У програмі заходу – урочисте відкриття, спортивні конкурси, а також – пробіжка студмістечком ЗНУ, у якій традиційно візьмуть участь представники ректорату й факультетів, студактиву, власне студенти та всі охочі.

Це свято стане чудовим початком для чергової спартакіади в Запорізькому національному університеті.

Довідки за телефонами 289 12 92, 050 880 23 01.