Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на фахові семінари та вебінари від компанії «Clarivate»

Науковців ЗНУ запрошують на фахові семінари та вебінари від компанії «Clarivate»

Науковців ЗНУ запрошують на фахові семінари та вебінари від компанії «Clarivate»
06.09.2021 14:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University) наукова бібліотека наукова діяльність вебінар Web of Science

Компанія «Clarivate» продовжує впроваджувати освітні проєкти у вересні. Так, науковцям, аспірантам і студентам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонується можливість долучитися до семінару, тематичної онлайн-трансляції та вебінарів у Webex.

Слухачі, які були присутні більше ніж 90 % основного часу вебінарів, отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за лінком, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP. Проводить Ірина Тихонкова – к.б.н., консультантка з регіональних рішень «Clarivate».

7 вересня 2021 р., 13:00-14:30

Семінар відбудеться у Державній Науково-технічній бібліотеці України. Подія транслюватиметься на YouTube-каналі за лінком:

https://youtu.be/PU3vOSC3Nys

Тема: «Результативність та звітність за даними Web of Science».

Тези: На атестації, звітах кафедри чи установи, під час спроби поїхати на стажування чи роботу або при подачі грантової заявки кожний науковець має надати певні наукометричні показники власних здобутків. Некоректність поданих даних, незалежно від того помилка трапилася випадково чи свідомо, приводить не лише до некоректних даних але і до репутаційних втрат та дискваліфікації учасників. Як дізнатися індекс Гірша науковця за Web of Science; визначити кількість статей науковця чи установи у періодичних виданнях, що індексуються Web of Science за умови наявності та відсутності профілів ResearcherID або ORCID за певний період; як сформувати список наукових видань, в яких дослідники публікувалися найчастіше за звітний період та яку кількість рецензій за даними Publons має науковець і яким чином ці дані потрапляють до бази.

Сертифікат не передбачено.

Вебінари

7 вересня 2021 р.

Тема: «Нові дані, метрики та інтерфейс у «Journal Citation Reports».

Тези: 30 червня 2021 р. оновився «Journal Citation Reports»: аналітичний інструмент на основі даних «Web of Science Core Collection», у якому можна детально проаналізувати видання, для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів і для формування стратегії розвитку видання. І, звісно, про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iEPMod

16:15–17:15 https://bit.ly/2VKJQkP

8 вересня 2021

Тема: «Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote»

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення акаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів із «Web of Science», сайтів журналів, онлайн бібліотек, «Google Scholar», додавання записів вручну, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою «Cite While You Write™». Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iETkXO

16:15–17:15 https://bit.ly/3lSfHeh

9 вересня 2021 р.

Тема: «Нові та старі можливості Web of Science Core Collection»

Тези: Функції «Web of Science Core Collection». Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Які установи фінансували такі дослідження? Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iEoU7R

16:15–17:15 https://bit.ly/3jNua8z

Більше інформації: https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Із питань доступу до «Web of Science» та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини