Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники філологічного факультету запрошують запорізьких одинадцятикласників на навчання в ЗНУ

Представники філологічного факультету запрошують запорізьких одинадцятикласників на навчання в ЗНУ

Представники філологічного факультету запрошують запорізьких одинадцятикласників на навчання в ЗНУ
09.09.2021 10:37 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Восьмого вересня доцентка кафедри української мови філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Лариса Бойко зустрілася з учнями 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101.

На початку зустрічі вона привітала учнів із Міжнародним днем грамотності, наголосивши, що саме на філологічному факультеті можна вдосконалити орфографічну й пунктуаційну грамотність. А також – засвоїти орфоепічні норми, збагатити свій лексичний запас, що в подальшому сприятиме успішній реалізації в професії, адже грамотність – це запорука успіху.

Лариса Бойко ознайомила одинадцятикласників з освітніми програмами філологічного факультету, розповіла про можливості працевлаштування, надала інформацію про початок роботи курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в ЗНУ, а також провела анкетування.

Лариса Петрівна щиро дякує за організацію зустрічі, розуміння та співпрацю директорці школи Ірині Вітковській, заступниці директорки з навчально-виховної роботи Олені Павлічко та класній керівниці 11 класу Ірині Первушиній.

 

Схожі новини