Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії підготували спортивне свято Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей»

13.09.2021 16:03 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму співпраця зі школами свято

Нещодавно, за підтримки викладачів кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема завідувачки Надії Богдановської, студенти 2 курсу, спеціальностей «Фітнес та рекреація» та «Фізична терапія, ерготерапія» організували оздорочо-спортивне свято присвячене Дню здоров'я для здобувачів освіти Запорізької спеціалізованої школи – інтернату «Козацький ліцей».

На початку свята студент Михайло Каврін розповів про здоров'я та фактори які впливають на здоров'я кожної людини, закінчивши свою доповідь загадками. Потім студентки Поліна Шевченко та Варвара Циганок провели запальну руханку, а згодом, об' єднавши учнів в команди, розпочали змагання з ігор-естафет які проводили такі студенти: Михайло Каврін, Поліна Шевченко, Варвара Циганок, Карина Романенко, Юлія Карнаух і Вікторія Панчук.

Під час ігор-естафет учні виявили спортивну завзятість, єдність, спритність, витривалість, гнучкість і згуртованість. Чудовим завершенням спортивного свята стало нагородження переможців солодкими призами у вигляді медалей. Увесь час на спортивному майданчику панувала приємна дружня атмосфера.