Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Віртуальні екскурсії корпусами ЗНУ – можливість для всіх охочих більше дізнатися про виш

Віртуальні екскурсії корпусами ЗНУ – можливість для всіх охочих більше дізнатися про виш

Віртуальні екскурсії корпусами ЗНУ – можливість для всіх охочих більше дізнатися про виш
14.09.2021 13:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут центр культури віртуальна екскурсія проєкт Корпусами ЗНУ

У рамках втілення в життя проєкту «Екскурсія корпусами ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонуємо переглянути віртуальну екскурсію навчальним корпусом №9 інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Проєкт «Екскурсія корпусами ЗНУ» втілюється в життя завдяки зусиллям співробітників центру культури університету. Ідея проєкту належить директорці центру культури Юлії Янько та її помічникам, відеозйомка та монтаж здійснені Антоном Осадчуком. На сторінках центру культури ЗНУ в соціальних мережах представлені відповідні відеоматеріали, присвячені матеріально-технічній базі корпусів, їхньому зовнішньому вигляду тощо.

Зокрема, у відео, що присвячене корпусу №9, де розташовані аудиторії інженерного навчально-наукового інституту, можна побачити, як виглядають деякі з 44 навчальних аудиторій, із них – 28 лабораторій, 11 лекційних аудиторій і 5 комп’ютерних класів. У цьому ж корпусі функціонує спортивна зала, де проводяться тренування команд ЗНУ та функціонують секції для студентів. На 2 поверсі корпусу №9 розташовані кабінети дирекції ІННІ та сектори навчального та мобілізаційного відділів.

Також у цьому корпусі розміщено п’ять випускових кафедр: металургійного обладнання; міського будівництва і архітектури; теплоенергетики та гідроенергетики; програмного забезпечення автоматизованих систем, а також кафедра автоматизованого управління технологічними процесами.

Переглянути відео, присвячене екскурсії корпусом №9 інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ «Частина №1. Інженерний навчально-науковий інститут», можна на YouTube-каналі за лінком:

https://youtu.be/DrMwIu_Pj4Q

Ознайомитися з цією відеоекскурсією можна і на сторінках Центру культури ЗНУ на Facebook і в Instagram:

https://youtu.be/DrMwIu_Pj4Q

https://www.facebook.com/groups/culture.znu/posts/4365578930229405/

https://www.instagram.com/p/CTojK1JL6kL/

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини