Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів математичного факультету організували лекцію з безпеки життєдіяльності

15.09.2021 10:37 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет відділ охорони праці лекція з техніки безпеки безпека життєдіяльності

Чотирнадцятого вересня співробітники відділу охорони праці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) за участю заступника декана з виховної роботи математичного факультету Наталії Кондрат'євої провели лекцію зі студентами цього факультету, які мешкають у гуртожитках.

Захід відбувся згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2021 року № 1/9-458, щодо численних випадків порушень правил пожежної безпеки в закладах освіти та наказу ректора  від 06.09.2021 року № 30 АГП, п.4 про проведення позапланових інструктажів з пожежної безпеки, та з метою посилення пожежної та техногенної безпеки.

У рамках зустрічі співробітники відділу охорони праці: начальник відділу Микола Олійник, провідний фахівець із пожежної безпеки Олександр Бабанін, провідна інженерка відділу охорони праці Олена Качан організували лекцію та практичні заняття з правил поводження у надзвичайних ситуаціях, зокрема при виникненні пожеж. Зокрема, йшлося про використання первинних засобів пожежного гасіння, а саме – вогнегасників.