Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відзначили День фізичної культури і спорту України

15.09.2021 15:54 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій дозвілля спорт екологічне виховання

День фізичної культури і спорту України – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя. Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєднались до святкування та взяли участь у спортивно-екологічному заході «Плоггінг».

Плоггінг – поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту. Рух стартував у Швеції 2016 року і швидко набув популярності серед прихильників здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля.

Молодь із захопленням підтримала ініціативу, адже розуміє, що піклування про власне здоров’я та екологію планети є важливими пріоритетами сучасної людини.

Керівництво й науково-педагогічні працівники коледжу вдячні  учасникам заходу та щиро бажають усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удач та підкорення нових вершин