Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін

Відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін

Відбувся фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін
16.09.2021 17:07 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту проєктна діяльність студентська наука Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін

У дистанційному форматі пройшов фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін, який відбувається в рамках V Міжнародного екологічного форуму «ЕКО ФОРУМ-2021». Серед його організаторів – співробітники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Поважних гостей, членів журі, наукових керівників, учасників та організаторів конкурсу об’єднала спільна мета: сприяння сталому розвитку,  забезпечення екологічно відповідального ставлення до навколишнього природного середовища та впровадження локальних ініціатив у контексті Європейського зеленого курсу.

Голова журі, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук привітав учасників фінального етапу, які 15 вересня захищали свої проєкти. Він зазначив, що учасники локально, поки що на рівні студентських проєктів, взяли на себе сміливість відповідати на глобальний виклик, що стоїть перед суспільством.

Подія викликала велику зацікавленість в участі серед студентів і науковців, які, за їхніми відгуками, із задоволенням взяли участь у цьому конкурсі. Організаційний комітет отримав 57 проєктів із різних куточків України, географія їхнього надходження вражає: це – Київ, Львів, Житомир, Тернопіль, Полтава, Харків, Херсон, Кременчуг, Миколаїв і Запоріжжя.

До участі у фінальному етапі члени журі конкурсу рекомендували 28 проєктів, які мали вагомий практичний складник. Їхній захист відбувся на платформі ZOOM. До оцінювання якості представлених робіт були залучені експерти різних науково-практичних галузей, а саме – екологи, економісти й енергетики. Організатори конкурсу щиро вдячні членам журі, які об’єктивно оцінювали проєкти та ставили цікаві питання учасникам.

Усіх учасників фінального етапу конкурсу нагородили грамотами та дипломами, які будуть надіслані на адреси ЗВО до кінця вересня. Організатори вдячні всім учасникам за цікаві презентації, активний обмін думками та ідеями, пошук реальних шляхів збереження довкілля рідного міста, країни, планети загалом.

Результати фінального етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін можна знайти за лінком: http://www.management-znu.in.ua/?page_id=2411

Організаційний комітет конкурсу висловлює подяку за всебічну підтримку та абсолютне сприяння проректору з наукової роботи Запорізького національного університету, професору, голові журі Всеукраїнського конкурсу проєктів Геннадію Васильчуку.

Організатори конкурсу партнерам, без яких організаційна підготовка і проведення конкурсу були б неможливі, а саме – Запорізькій торгово-промисловій палаті й особисто Віце-президенту торгово-промислової палати, професору Дмитру Антонюку.

Окрема подяка співроібтникам кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету за ефективну організацію та проведення конкурсу.

 

Схожі новини