Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 17 вересня відбудеться святкування 30-річчя економічного факультету

17 вересня відбудеться святкування 30-річчя економічного факультету

17 вересня відбудеться святкування 30-річчя економічного факультету
16.09.2021 17:05 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет свято 30-річчя економічного факультету

Цього року економічному факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) виповнюється 30 років зі дня його існування. Його науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти підготували низку заходів до цієї важливої дати – наукових, спортивних, розважальних. Одним із важливих етапів святкування є урочистості, які відбудуться 17 вересня о 14.00 в Запорізькому музично-драматичному театрі ім. В. Магара.

Святкування ювілею економічного факультету проходить під гаслом, що він – ровесник незалежності України. За ці десятиріччя його науково-педагогічні працівники підготували багато висококваліфікованих фахівців у галузі економіки, які своє невтомною працею сприяють розвитку й процвітанню нашої держави.
Його науковці докладають чимало зусиль для того, щоб розвивалася не лише освітянська галузь України, але й її економіка. Завдяки їхній діяльності, створені сучасні підручники, організовані численні науково-практичні конференції, проведені заходи разом із фахівцями-практиками, засновані наукові школи.
Про ці та інші заслуги йтиметься під час урочистостей із нагоди 30-річчя факультету. Адже ця дата – привід підбити підсумки вже зробленого, згадати про досягнення, відзначити тих, хто з року в рік невтомно працював на благо всього запорізького національного університету. А також – обговорити плани на майбутнє, завдяки яким факультет досягне нових вершин.

Схожі новини