Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю викладачів, співробітників і студентів економічного факультету з 30-річчя від дня його заснування!»

17.09.2021 09:58 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет свято 30-річчя від дня заснування

Шановні викладачі, співробітники та студенти економічного факультету! Сердечно вітаю від імені всього великого та дружного колективу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з урочистим святом – 30-річчям від заснування вашого факультету! До цієї знаменної віхи своєї історії ви підійшли з великими здобутками та перемогами як у науковій, освітній та виховній роботі, так і в міжнародній та профорієнтаційній діяльності!

Сьогодні економічний факультет та його кафедри, зокрема, посідають вагоме та гідне місце в галузі економічної освіти нашої країни! Кафедри факультету підготували й виховали цілу плеяду висококваліфікованих фахівців і керівників, вчених і практиків, праця та досягнення яких затребувана в галузі бізнесу та державного управління. Ваші випускники виконують складну й водночас найвідповідальнішу місію – вони допомагають подолати наслідки кризової ситуації в Україні, зумовлені пандемією, для населення, бізнесу та країни загалом, сприяти виходу економіки країни на міжнародний рівень і розвитку та процвітанню нашої могутньої держави. Численні успіхи та досягнення економічного факультету – це велика заслуга науково-педагогічних працівників і співробітників, якім притаманні високий професіоналізм, відповідальність і любов до своєї справи. Безумовно, від ваших рішучих і водночас виважених дій залежить щасливе майбутнє нашої держави.

Здійснення щоденної викладацької та наукової праці вимагає виняткової відповідальності, сумління та високої фахової підготовки, оскільки на економічному факультеті науково-педагогічні працівники не лише приділяють чимало уваги формуванню студентів як високоефективних сучасних фахівців, конкурентноспроможних на ринку праці, а також важливого значення надають вихованню в студентів найкращих людських якостей, професійних компетентностей, допомагають їхньому зростанню як відповідальних особистостей, здатних забезпечити в майбутньому соціально-економічний і культурний розвиток нашої країни, виховують справжніх її патріотів.

Значення внеску вашого факультету в становлення Запорізького національного університету як провідного регіонального закладу вищої освіти підтверджується дотриманням європейських стандартів якості вищої освіти, процес забезпечення якої суттєво допомагає університету реагувати на зовнішні та внутрішні зміни, гарантуючи при цьому, що кваліфікації, які здобувають студенти, та досвід вищої освіти, який вони отримують, залишаються головними пріоритетами економічного факультету. Досягнення викладачів і студентів економічного факультету у всіх галузях життєдіяльності університету переконливо свідчать, що він по праву вважається одним із факультетів-лідерів нашого вишу.

Економічний факультет має вік молоді – 30 років – період зростання, процвітання, накопичення досвіду та ефективної реалізації освітньої стратегії! Віддаючи належне значним здобуткам колективу економічного факультету, хочу наголосити, що впевнений у позитивних змінах і досягненні нових висот у справі підготовки фахівців-економістів та виховання молоді: попереду – шлях до вершин успіху та не менш численні перемоги його викладачів і студентів.

У святковий день 30-річного ювілею економічного факультету прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай успіх і професійні досягнення будуть вашими постійними супутниками в житті!

ректор ЗНУ М. О. Фролов