Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсникам факультету іноземної філології урочисто вручили студентські квитки

Першокурсникам факультету іноземної філології урочисто вручили студентські квитки

Першокурсникам факультету іноземної філології урочисто вручили студентські квитки
17.09.2021 16:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології освітній процес вручення студентських квитків

Шістнадцятого вересня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення студентських квитків першокурсникам. На захід завітали декан ФІФ Галина Морошкіна, заступниця декана з навчальної роботи Катерина Василина й заступниця декана з виховної роботи Яна Кравченко.

Привітавши першокурсників – учасників заходу, декан Галина Морошкіна наголосила, що цей день для них – особливий. Адже вони, отримавши студентські квитки, приєднаються до численної світової спільноти студентства. А на сьогодні у світі нараховується більш ніж 515 млн студентів. Галина Федорівна зазначила, що роки навчання у виші для багатьох асоціюються з початком чогось нового, молодістю, радістю. Тому на факультеті вирішили, що варто вручити студентські квитки в урочистій атмосфері свята, зробити цю мить пам’ятною для здобувачів освіти.

До речі, цього року студентами першого курсу всіх спеціальностей факультету стали 242 особи, що свідчить про зростання популярності ФІФ серед абітурієнтів навіть у порівнянні з минулим навчальним роком. Звертаючись до них, декан Галина Морошкіна наголосила: «Вступивши на цей факультет, ви опинилися у властивій йому академічній атмосфері, де має бути затишно й надійно всім учасникам освітнього процесу». Вона закликала присутніх ставитися один до одного з повагою, підтримувати й допомагати іншим.

Також перед студентами виступили заступниця декана з навчальної роботи Катерина Василина й заступниця декана з виховної роботи Яна Кравченко. Вони привітали першокурсників і зазначили, що всі вони поступово входять у робочий ритм, пристосовуються до навчання в університеті. Аби пришвидшити й спростити процес їхньої адаптації до студентського життя, здобувачам освіти надали кілька практичних порад щодо різних аспектів освітнього процесу, серед іншого, щодо розкладу занять, щодо важливості дисципліни, зокрема дотримання прави проживання в гуртожитку, перспектив, які мають студенти ФІФ. Зокрема їм нагадали, що з усіх важливих для них питань першокурсники завжди можуть звернутися до деканату. Там їх завжди вислухають, підтримають і допоможуть їм у вирішенні проблеми.

Кульмінацією заходу стало вручення студентських квитків здобувачам освіти з усіх спеціальностей, які пропонує ФІФ. Галина Федорівна кожному першокурснику вручила студентський квиток особисто зі щирими побажаннями плідних і яскравих студентських років. Своєю чергою, першокурсники подякували організаторам заходу, а після його завершення мали змогу поставити заступницям декана актуальні для них запитання. пов’язані з навчанням у виші.

 

Схожі новини